Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legdurvább "papucskodásod"?

Figyelt kérdés

Mint kérdező, egyúttal az első válaszoló is leszek: egyszer megtörtént, hogy miután szakított velem az akkori szerelmem, írtam hozzá egy 20 oldalas szerelmes novellát, s odaadtam neki. Nem tudom, miben bíztam akkor már...


Az oldal névtelen, jöhetnek a sztorik! Ha eszembe jut valami, még írok. :-)


23/F


2010. júl. 15. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bunkó módon az éteren keresztül szakított velem az a "jámbor és szeretnivaló" nőstény. Letiltott mindenhonnan, telóját csak az ezredik hívásra vette fel stb stb. Majd közölte, hogy nincs értelme folytatni, mert már nem szerelmes, nem hisz bennünk stb stb. Én meg megmondtam neki a magamét, majd aztán bőgve visszahívtam és bocsánatot kértem minden hibámért és genyóságomért, és könyörögtem, hogy ne hagyjon el. :D Aztán egy hónapra rá két A4-es oldalnyi csöpögős szerelmes levelet küldtem neki, amiben garantáltam, hogy örökké szeretem (szép kis hazugság így utólag visszagondolva).


Nos ez elég gáz és papucs, emberek? :D


22f

2010. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!