Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legdurvább "papucskodásod"?

Figyelt kérdés

Mint kérdező, egyúttal az első válaszoló is leszek: egyszer megtörtént, hogy miután szakított velem az akkori szerelmem, írtam hozzá egy 20 oldalas szerelmes novellát, s odaadtam neki. Nem tudom, miben bíztam akkor már...


Az oldal névtelen, jöhetnek a sztorik! Ha eszembe jut valami, még írok. :-)


23/F


2010. júl. 15. 13:22
1 2
 1/11 Funktasztikus ***** válasza:
55%
én most irtam egy csajnak egy bocsánat kérö levelet... az uygbvolt egyszer elkezdett bunkózni kitörölte a komjaimat vipen ami nem tetszett neki....egyszer letiltotta hoyg komolhassak erre én barom meg letöröltem myviprölXD azóta nem beszéltünk.....most irtam neki hogy én voltam a barom meg minden... pedig nem teljesen... de remélem elfogadja a bocsánatom
2010. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ez nem papucskodás lesz, hanem egyszerűen szánalmas:

Összejöttem a volt barátnőmmel (már 3* jártunk) és ugye az elején letisztáztuk, hogy mi fér bele a dologba, mi nem. (pl. csajjal bármit megtehet, csak utána meséljen:DD)

Megmondtam neki, hogy ne csaljon meg mert utána soha többet nem szólok hozzá. Aztán végülis smárolt egy haverjával, ami pár héttel később kiderült. Azok után én futottam utána, hogy kibéküljünk...

2010. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt pasis papucskodást is leirhatom?:D
2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
87%
Görkorizni tanítottam az anyósomat...
2010. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Elvettem feleségül és 17 évig vele maradtam.
2010. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pár év után megcsalt , hazudott és nem a legjobb módon derült ki. megbocsátottam...


F

2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13:36 - írjad :)
2010. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:37-es köszi,ez megnevettetett :D:D:D

Biztos jó volt xD

2010. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudom hogy kihasznál, és csak arra kellek neki, még is vele vagyok mert nagyon szeretem
2010. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két-három napig sajnáltattam magam úgymond, mert megcsalt, de mivel le se szart, visszakönyörögtem magam. :D 17 voltam most 22. :)
2010. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!