Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Van barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Van barátja, még is tök furán viselkedik

Figyelt kérdés
Egy csajról van szó, akivel nagyon jó barátságba vagyunk, van csávója már 3éve de mégis amikor velem van, odabújik hozzám, husinak meg macinak hív, és igazából tökre belé vagyok zúgva, de nagyon jól álcázom magam :P épp várom a megfelelő pillanatot hogy elmondhassam neki. Szerintetek lehet akarna valamit, ha nem lenne a barátja? Ha többen vagyunk együtt, akkor is mindig hozzám jön oda..Amúgy a csaj több mint 2 évvel idősebb nálam.
2010. júl. 15. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13:34-es vagyok, ha tudja, h ő bejön neked, lehet, h azért csinálja, h 'kedveskedjen' neked egy kicsit. nem is feltétlenül szívatásból, csak nem esik le neki, h ettől neked csak rosszabb lesz. lehet h épp azért, mert barátja van, úgy érzi, nyilván te is tudod h nem lehet köztetek semmi.
2010. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi 17.35 :) szoktam kérdezni néha... 14.16: nem tudja h mit érzek, és nagyon jó barátok vagyunk. szereti a pasiját de néha eléggé összeugranak. úgyhogy én szépen várok, elvagyok a csajjal aztán nem tudom mi lesz :S:D nem fogok szingliként meghalni ha nem jön össze. ma megyek a lányhoz, úgyhogy lesz témánk bőven
2010. júl. 17. 16:42
 13/15 anonim ***** válasza:
ha hozád megy oda meg bujik akkor valoszinüleg szeret és lehet teis bejösz neki annak ellenére hogy van neki pasia
2010. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

vonzódik hozzád, meg szeret, de lehet hogy nem is úgy, ahogy reméled.


vmiért mégis a barátjával van még a viták ellenére is...

lehet azért, h legyen neki egy biztos pontja a pasija után is..

ugyanis a legtöbb nő nem szereti kidobni úgy a barátját, hogy nincs váltás.. és azért aranyoskodik neked, h vmit lépjél, mert ő se hülye, és ha veled még sem jönne össze, nem akar két szék közé ülni


tehát először meg kell bizonyosodnia róla h te mit érzel..


egyébként 18 éves lány vagyok, és ezt mind az én észjárásom szerint írtam...

vagy érted, lehet az is van benne, h mivan, ha nem jönnél össze idősebb csajjal...



ezért aranyoskodik neked, h vmi

2010. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy barát nem csinál veled ilyesmit. A barátainkat és a családunkat nem puszilgatjuk ölelgetjük úgy mintha a párunk lenne. Jó szoktam látni kivételt. Undorító. Nekem is van csaj haverom mert van barátja de ő tudja és tisztába van vele hogy vannak ösztöneim és legszivesebben megdugnám de tudod az "erkölcs" fékez. Értelmes egészséges férfi félre érti a csaj közeledését. A csaj ebből simán önbizalmat szerez. Téged simán kihasználhat erre. Vigyázz...... bajod lesz belőle!!!
2010. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!