Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Miért néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért néznek állandóan?

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán a barátaimmal,és szembejön több vagy egy lány akkor engem néznek csak és a barátaimra rá sem nagyon néznek.Ez már nagyon sokszor előfordult.
2010. júl. 15. 10:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha közben mutogatnak rád, és röhögnek, akkor nem azért mert robert pattinson hasonmás vagy:D
2010. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
igen lány létemre nagyon féltékeny vagyok rád :D
2010. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mit irigykedne itt rád bárki is ??:D

cyber csicska...:D

2010. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem mire fel irigykednék rá, mivel azt se tudjuk hogy nézel ki, lehetsz egy elhízott büdös ápolatlan hülye is aki csak szeretné hogy utána nézzenek, nem tudhatjuk hogy nézel ki, ha annyira vered magad és szerinted van mire irigykedni tegyél ki egy képet de saját magaddal mondjuk egy lappal a kezedben amire rá írod hogy igazi vagyok akármi..de így senki nem hisz neked, azt meg pláne nem tudjuk megmondani miért néz mindenki téged ha egyáltalán néz, lehet hülye vasalt hajad van, én akaratlanul is megnézem az olyanokat ha tetszik ha nem, mert olyan nagy tőle a fejük mint egy kakas taréj :D:D
2010. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most mi az anyádat akarsz hallani mit írjunk? Azt nem tudjuk, hogy nézel ki, abból megmondhatnánk, hogy miért néznek. Lehet már távolról feltűnik a megbotránkoztató viselkedésed, ezért mikor közel érnek, megnéznek. Viszont szerintem a megoldás sokkal egyszerűbb: Te nézed a csajt, és mivel az emberek érzik mivel figyelik őket, ezért megkeresik a néző tekintetet és visszanéznek. Ennyi. Vagy esetleg a szájukat harapdálják, nyalogatják, és simogatják a mellüket? Mert akkor nyilván azért mert bejössz nekik. De szerintem itt nem erről van szó.
2010. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Viszontkérdés: Az miért van hogy amikor megyek az utcán, akkor a nők elkezdenek halkan nyögdécselni jöttömre, és letépik magukról a ruhát, és ujjazni kezdik magukat a látványtól?

Istenem mennyire szánalmas emberek vannak...

2010. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
utolsó, ez adta xD
2010. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Milyen egy gyökér kérdés! van tükröd? Vannak impulzusok esetleg a külvilág felől?Hogy jósrác vagy,v béna!??Az öltözékeden végignéztél??Hajad? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Szerintem egy beképzelt vagy nagyon unatkozó valaki vagy!
2010. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
fosnák a szúródat.
2010. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy fiú nem hív egy másik fiút pasinak.
2010. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!