Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most megcsalásnak számít? Szemét vagyok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal több éve vagyunk együtt, de én már nem érzek iránta semmit amióta megcsalt többször is. Azóta nem tudok megbízni benne, szerintem ez sose lesz jó.Meg csúnyán is beszél velem, sokszor veszekszünk, és énnekem ez már nem jó.

Most összetalálkoztam a régi nagy szerelmemmel és alkalmanként találkozunk, beszélgetünk és istenieket szeretkezünk!

Szakítani nem akarok vele mert még pénzzel tartozik és azt mondta amíg ki nem fizeti addig velem marad, utána különválunk.

Most mit tegyek?

Elítéltek emiatt?


2010. júl. 15. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hátha máshogy is visszaszerezheted, amit adtál. Ha van pénze, amihez hozzáférsz, vagy tárgyai...
2010. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha már ennyire rottyon van a kapcsolat azzal feküdj össze akivel akarsz kérd vissza a pénzed azt húzz el... ő volt az aki elrontotta a kapcsolatot és ha azzal a régi szerelmeddel nagyon jól mennek a dolgok gondoljátok azt meg mi lenne ha hivataloan is együtt lennétek mert ez a kapcsolat amiben most vagy az már nem menthető
2010. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagy vidd a nyakára a szeretődet, hogy ő unjon meg.
2010. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!