Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most megcsalásnak számít? Szemét vagyok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal több éve vagyunk együtt, de én már nem érzek iránta semmit amióta megcsalt többször is. Azóta nem tudok megbízni benne, szerintem ez sose lesz jó.Meg csúnyán is beszél velem, sokszor veszekszünk, és énnekem ez már nem jó.

Most összetalálkoztam a régi nagy szerelmemmel és alkalmanként találkozunk, beszélgetünk és istenieket szeretkezünk!

Szakítani nem akarok vele mert még pénzzel tartozik és azt mondta amíg ki nem fizeti addig velem marad, utána különválunk.

Most mit tegyek?

Elítéltek emiatt?


2010. júl. 15. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Visszakéred a pénzt és otthagyod.
2010. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem..csakis te magad itelheted el magad:)))
2010. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jól tetted, a pénzt meg lesheted, azzal köt magához, direkt nem fog fizetni... jobb ha otthagyod a p.icsába...
2010. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalásnak számít hivatalosan, amíg van mellette barátod. Így sosem fogja visszaadni a pénzt, mert az a célja hogy maga mellett tartson ameddig és amivel tud, valószínűleg "csak arra" kellesz még neki.
2010. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked se jó, neki sem. Hát akkor miért húzzátok. A tartozását a szakítás után is megadhatja.
2010. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha szakítunk sose fogja megadni, már csak bosszúból se.

De ha együtt maradunk akkor visszaadja.

Csak annyival tartozik hogy éhenhalnék ha nem fizetne, tehát muszály.

Szerintetek mondjam el ezt a volt páromnak? Meg fogja érteni?

2010. júl. 15. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
És ezzel milyen jól maga mellett tud tartani hosszú-hosszú éveken keresztül, mert meg vagy győződve róla, hogy nincs más választásod. Majd csak felébredsz egyszer.
2010. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mégis hogy verjem be rajta? Semmi papírom nincs arról hogy tartozik, viszont az én fizetésem meg vonják havonta.
2010. júl. 15. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak számít de nem vagy szemét ezért,megérdemli
2010. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát eléggé nyitott kapcsolatban éltek, aminek megvan a normális oka ezúttal.


Nem vagy rossz ember, de azért ne várj még éveket arra, hogy fizessen!

2010. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!