Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nagyon fel tud idegesíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nagyon fel tud idegesíteni a barátom. Ez baj?

Figyelt kérdés

Ez csak a ma reggel, csak egy példa: felkeltett reggel fél6kor (dél körül szoktam kelni), azzal, hogy pettingeljünk. Kb 5 percig tartott neki, h simogatott meg ujjazott, és ennyi. Utána én 10-15 percig elégítettem ki őt (tökkómásan). Aztán közli velem, h elmegy a 3 órával azelőtti busszal, mint ami meg volt beszélve. Hát mondom jó - ezen már felhúztam magam egy kicsit, és látta is rajtam. Mondtam neki h maradjon, de úgy állt hozzá, h "minek?", ő pedig elvárja tőlem h legyek ott nála még akkoris ha 2-3 órán keresztül playstationözik, én meg halálra unom magam - de nem mehetek haza, mert Ő nem akarja... Na aztán ma elvárta tőlem h kísérjem ki a buszmegállóba (a busz érkezési időponja előtt fél órával, pedig mondtam neki h nagyon ráérünk még, de hogy nem mind1 h itt várunk vagy ott? mert ott is ugyanúgy velem van), aztán kikísértem és jött egy bácsi aki ugyanarra a buszra várt, és elkezdett a barátom vele beszélgetni, én halálra untam magam, nem tudtam a témához szólni, a barátom hozzám se szólt végig, csak a bácsival törődött - ezért kellett kikísérnem. Ezen eléggé felhúztam magam, de egyelőre magamban tartom, nem mondtam el neki. Így is veszekszünk eleget, és nem akarok megint balhét.:( De elég idegesítő néha, mikor ilyeneket csinál.:S Mit kéne tennem?

17/L (de amúgy szeretjük egymást és szakítani nem fogunk a veszekedések miatt)


2010. júl. 15. 06:53
 1/7 anonim válasza:
egyáltalán nem baj!
2010. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad drágám, hogy kihasználjon...
2010. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet hogy a sok veszekedés igen megtudja rontani a dolgokat.


Bnőmmel semmi gondunk sincs egymással mégis minden hülyeségen akarva akaratlanul veszekszünk. Minden tökéletes - ezt kivéve - de ez is bőven sok hogy tönkre menjen egy kapcsolat miatta.


Téged a barátod - meg ahogy leírtad - csak kihasznál. LEgalábbis így jön le. Gondolkodj el rajta


22F Bob

2010. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem használ ki, az biztos.:D Vicces, hogy ez jön le... akkor valamit nem jól magyaráztam szerintem. Ha csak kihasználna, akkor már rég kidobott volna... ha tényleg ez lenne a szitu, nem bírta volna, fél évig szex nélkül... pedig rengeteg másik csajt megkaphatna. Szeret... és én is őt. Csak ezek a kis hibák...... amiket meg kell változtatni :D
2010. júl. 15. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj,az tökmindegy,hogy mennyit várt a szexre.Ez a reggeli "verdkiaf.szom" anélkül,hogy ő érdemben kényeztetett volna téged és még fel is kelt téged érte hajnalban,szerintem nagyon önző dolog.Már ha rendszeres...meg akkoris...Kiverted neki és aztán meg már menne is haza mint aki jólvégezte dolgát?Tényleg el kéne gondolkoznod rajta.Mert akárhogy nézem,nekem is mindenhogy az jön le,hogy kihasznál.

20L

2010. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Piciregica válasza:
A barátom régebben mindig eljárt bulizni a haverjaival,és nekem nem volt beleszólásom.aztán a volt bnője írogatta neki az smseket h milyen jó volt az ájszaka +megkéne ismételni.Mindig aht mondta h én vagyok a hülye akárhányszor felhoztam a témát.Mostanában én szerettem vna menii bnőimmel bulizni,de csak 2szer mentem el,és mindegyik alaklom után 2hétig duzzogott.Amikor ő nem ér rám,akkor sem mehetek el a bnőimmel sehova még nappal sem mert megsértősik.Sztetek mért csinálja ezt?
2010. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát mert nem akarja h megcsald, ő viszont padsi, neki megengedett...
2010. júl. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!