Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján döntsek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntsek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan másfél éve együtt vagyunk.Minden jó volt és szép,de..Múlt hónapban szakított velem,mondván,hogy "már nem érzi azt,amit régen".Teljesen kikészültem.Előtte nem sokkal jóba lettem az egyik osztálytársával.Aztán ő volt az,aki mellettem volt végig,míg kihevertem ezt az egészet.Nem tartott sok időbe,mert a másik fiúval közbe találkozgattam.Azt hittem,hogy csak barátok vagyunk,de aztán egyre több lett belőle.Nem telt el egy hét és a "pasim" jelentkezett,hogy meggondolta magát,vissza akar kapni,ilyenek.Gondoltam csak azért mondja,mert féltékeny az osztálytársára.Mondta,hogy találkozzunk,beszéljük meg.Teljesen biztos voltam benne,hogy nem fogadom vissza.Mondta,hogy menjünk fel hozzájuk.Felmentünk és az anyukája egyből próbált győzködni,hogy fogadjam vissza meg ilyenek.Végülis vissza fogadtam,de úgyéreztem,hogy csak azért,mert az anyukája miatt nem mertem neki nemet mondani.Haza jöttem.Este kijött az osztálytársa,egyre jobban kezdtünk össze melegedni.Tudta,hogy kezdek belé szeretni,de én nem mertem neki megmondani.Egy hetet akartam még várni,mert úgy volt,hogy akkor egésznap együtt leszünk és úgy terveztem,hogy akkor bevallok neki mindent.Eltelt az este,haza mentem.Megtudta,hogy kint volt az osztálytársa,balhé lett belőle.Másnap ballagásom volt és pasimék is jöttek.Attól a naptól számítva egy hetet együtt töltöttünk,hátha újra annyira megszeretem,hogy vele maradjak.De nem bírtam ki,hogy ne hívjam fel a másik fiút.Aztán a fiúval közbe össze vesztem elég csúnyán,de megbeszéltük és már hiányoztunk egymásnak.Azt mondta,hogy elmegy dolgozni,egy hónapig nem lesz otthon és szeretne velem találkozni.Meg is volt a találka.Nagyon boldog voltam vele.Ez megtörtént utána még párszor,közben tudtam,hogy a pasimnak ez nem esik jól,de mégis jól éreztem magam a másik fiúval és olyankor ez nem érdekelt.Egy hete viszont mikor találkoztam a fiúval,annyira közel kerültünk egymáshoz,hogy csókolóztunk.Egész éjszaka együtt voltunk,beszélgettünk és élveztem a társaságát,hogy vele lehettem.Pasim másnap hatalmas balhét csinált és jogosan,de mégis könyörgött,hogy ne hagyjam el,meg mondta,hogy nagyon megbánta,hogy szakított velem.Szakítani akartam vele.De előbb beszélni akartam a másik fiúval,hogy ő most ezt az egészet tényleg komolyan gondolja-e velem.Ő erre azt válaszolta,hogy össze van zavarodva.Iszonyatosan elbizonytalanított és újra próbáltam csak a pasimra koncentrálni.Egész hétvégén együtt voltunk,így a másik fiúval nem tudtam tartani a kapcsolatot,de ennek ellenére rengeteget gondoltam rá.Pasim próbál győzködni,hogy nem fog többet szakítani velem,nagyon szeret,velem akar lenni és tudom,hogy nem nagyon tudna meglenni nélkülem.Emiatt bűntudatom is van.Meg azért is,mert megnehezítette az anyukája a döntésem anno.Most azt várom,hogy a pasim szakítson velem,mert én nem merek vele szakítani.Mikor vele vagyok akkor úgyérzem,hogy őt szeretem,de néha mégis elkalandozik a figyelmem a másik fiú felé és hiányolom.Mikor a másik fiúval vagyok,akkor pedig nemigazán jut eszembe a pasim.Lehet,hogy csak,azért érzem ezt,mert a másik fiú az a bizonyos "csábító tiltott gyümölcs",vagy miért?Meg annyi bökkenő még van,hogy félek,hogyha a másik fiúval összejönnénk,akkor lehet,hogy neki nem felelnének meg az életkörülményeim,mert szokatlan lenne neki.Pasimék anyagi helyzetével nagyjából egyezik a miénk is,de a másik fiú,az gazdagabb családból származik.Meg nem tudom anyu mit szólna hozzá,hogy a (volt?)pasim osztálytársával járok.A fiúk 17-17 évesek én pedig 15.Ha valakinek volt türelme elolvasni,kérem segítsen. :(

Bocsi,hogy hosszú lett.Előre is köszönöm.

15/L


2010. júl. 15. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hosszabban nem ment? túl hosszú nem olvasom végig. szerintem írd le vázlatosan a lényeget.
2010. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elhatároztam, hogy elolvasom, voltam olyan vadbarom. Na szóval, mérlegeljük a helyzetet. Van két srác, egyik gazdagabb, ő a mostani barátod osztálytársa, meg van a barátod. Mindegyiket szereted(?), de a barátod elbizonytalanított a szakítással, majd az osztálytársához menekültél, aki viszont megértő, és pátyolgatott téged. Szerintem, ha egyszer szakított veled a srác, utána már nem lesz olyan, mint azelőtt, ez egy privát vélemény. Neked kell döntened, te érzed a pici szívedben mi zajlik, mit érzel.
2010. júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neharagudj,így is próbáltam elég lényegre térő lenni.Jobban nem megy. :(
2010. júl. 15. 01:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy elolvastad.De nem érzem.Mindig mást érzek.És a pasimnak mondtam,hogy nem lesz már ugyanaz a szakítás után,de ő váltig állítja,hogy de ugyan az lesz. :(
2010. júl. 15. 01:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Ez egy vadbaromság amit most írni fogok. Menj el fürdeni, mosd meg a hajad, dugd bele a fejed a vízbe tíz, azaz 10 másodpercig, miután feljössz a levegőre, gondolni fogsz valamelyik fiatalemberre, akire gondolsz, vele legyél boldog azt kívánom. Vagyis, ez az egész azt jelenti, akire többet GONDOLSZ vele kell lenned.
2010. júl. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

és ha egyszer hárman mennétek valahova? talán akkor éreznéd, hogymelyikhez vonzódsz inkább.

na meg itt van az is, hogy az anyja közbeszólt a dologba..

talán meg tudod oldani, hogyha együtt vagytok mindhárman ne ugorjanak egymásnak.

2010. júl. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az egészből az jött le, hogy a pasid már csak egy biztos pont a számodra, de semmit nem jelent neked. Csúnyán kihasználod, de ez csak az én véleményem.

Összességében kínzod a barátodat, kínzod a fiút, csak mert nem tudsz dönteni. Gondold végig, te hogy éreznél ha veled lenne ez?

Tagadhatatlan, hogy a pasidtól nem volt szép húzás, hogy az anyját is belevonta ebbe az egészbe, de hát istenem, tanulj meg nemet mondani. Ez nem az anyja dolga, ez a TE dolgod. Ha már nem vagy boldog a barátoddal, sőt, abban sem vagy biztos, hogy szereted-e egyáltalán, és továbbmegyek, úgy érzed hogy rossz döntés volt ismét összejönni vele, akkor nem értem a kérdést, hiszen egyértelmű, hogy a pasidnak már semmi esélye. Szerintem olvasd át még egyszer, ezt, amit írtál. Látni fogod, hogy az új fiúról csak jót, a pasidról meg rosszat írtál. Próba szerencse, vágj bele az új fiúval. De mindenképpen szakíts a barátoddal, ne legyél már ilyen tutyimutyi.

2010. júl. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szép dolog amit csinálok,de nem tudok dönteni.És én is csak szenvedek már egy hete.Ez egyikünknek se jó,de szörnyen nehéz dönteni. :(
2010. júl. 15. 02:13
 9/11 A kérdező kommentje:
végre sikerült döntenem.ma egyik pillanatról a másikra eldöntöttem,hogy mit akarok.utána pedig leültünk hárman és megbeszéltünk mindent szép nyugodtan.a barátommal maradtam. :) és nagyon hálás vagyok azoknak,akik próbáltak segíteni.köszönöm.
2010. júl. 16. 02:15
 10/11 anonim válasza:

szia!

ismerlek titeket.!!

mind3atok!!

hallotam h mi történt

szomoru dolog.!

azt s tudom h most mi folyik ott körülöttetek

Te:boldog vagy Zs.: boldog B.: szomorkodik és hihetetlenül szerelmes.

sajnálom szegény gyereket nem érdemelte meg szerintem!

kicsit harcolnod kelett volna érte h igazánis fontos volt neked!

és szerintem szégyeljétek elmagatokat elég erősen h ilyent mertetek csinálni!

sajnálom a B.-t

nemtudom h milehet Veleed csak nehogy megbánd és késő legyen!!

B. nagyon szeret téged!

nemazér de a B és Zs között van kis különbség!!

csak rályuk kell nézni!!

megmondom öszintén nem hittem volna h ti a B.-vel öszevesztek és valamikor is szakitotok!

anyira szép pár voltatok szerintem.

és aztis tudom h a B. sokáig könyörgött nekeed!

szerintem igazán lehetett volna esélyt adni neki!

eltudtad volna felejteni a Zs.-it

undoritó amit csináltatok!

a helyedbe gondolkodnék egy kicsit!

ugy h egy napig nem beszélsz se a B.-vel se a Zs.-vel

de Te tudod nem lebeszélni akarlak csak gondolkodj még időben vagy!!


u.i.:harcolj és tudom h Te még megtudnád szeretni a B.-t csak bizz az idősebben és a tapasztaltban!!

légyjó

2010. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!