Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg 2 srác udvarol nekem, de nem tudok választani. Mi alapján döntsek a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Az egyik fiatalabb, a másik idősebb mint én. Külsőre a fiatalabb tetszik jobban, az idősebbnek a belső kisugárzása jön be. Mindkettővel el tudok beszélgetni, hülyéskedni, a fiatalabbat már ismerik a szüleim. Mindketten a szüleikkel élnek. Az idősebb jóval több szabadidővel rendelkezik, sok közös van bennünk (imádjuk az állatokat, informatikát stb.), a fiatalabbat a szülei nem engedik annyira szabadon, mint engem, néha úgy érzem, "uralkodni szeretne rajtam". Ja és szűz még. :)

Mi alapján döntsek? Már mindent megpróbáltam, de nem tudok dönteni. :(:(


2009. ápr. 4. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Én az alapján döntenék, hogy kibe vagyok szerelmes. Vagy a "járás" (de ronda szó...) arról szól, hogy kiválasztjuk a legelőnyösebb "árut"? Kit korlátoz az, ha valaki szűz vagy kevesebb az ideje, meg a szülők, ha szerelmes??
2009. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyikbe sem, vagyok szerelmes, mindkettőt szeretem, mindkettőben megfogott valami. Legszívesebben a kettőből gyúrnék össze egyet. :)
2009. ápr. 4. 12:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Nem értem manapság az embereket, hogy olyannak akarnak párt alkotni, akiben nem szerelmesek! Akit szeretnek az legyen a barátjuk, akibe meg szerelmesek, avval próbáljanak együtt lenni... Ennyire hülyén gondolkozom? :S Pedig csak 17 éves vagyok... Nem értem...
2009. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én 19 :)

Attól félek, ha a fiatalabbat választom, nem fogunk jól kijönni, mert fiatalabb (2 évvel), az idősebbnél sajnos ugyanez a gond fent áll (ő idősebb 16 évvel..)

2009. ápr. 4. 12:25
 5/15 anonim ***** válasza:
hát ha 16 évvel idősebb az idősebb, akkor a fiatalabbal próbálkozz, szerintem.:) ha meg nem jön be, megpróbálhatod az idősebbel is... de ha nem vagy szerelmes, akkor lehethogy várnod kéne, hátha jön egy tökéletes korú, tökéletes pasi.:)
2009. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi????

Idősebb nállad 16 évvel?

Akkor ő most 35?

Hülye vagy?

2009. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most eszembe jutott Emma és az Alex kapcsolata a Barátok köztből... XD
2009. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi bajod azzal, hogy 35 éves.. (egyébként jól kiszámoltad, 35)
2009. ápr. 4. 16:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabbat válaszd, ha hosszú távra tervezel. Egy 35 éves férfi családod akar.
2009. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem tudsz választani a kettő közül, az azért van, mert nem akarod egyiket sem. A legjobb, amit tehetsz, hogy keresel egy harmadikat, aki tényleg az, akit te szeretnél magad mellé. Így ne menj bele egyikükkel sem egy kapcsolatba, mert nem lesz hosszú életű és felesleges sebeket, sérüléseket kár összeszedni.
2009. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!