Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem fejezi ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem fejezi ki, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánatot kérek, ha volt már ilyen, vagy ehez hasonló kérdés. De úgy gondolom, ez mégis egyedi eset. 2 hónapja járunk. Én nagyon szeretem, és ezt szoktam is neki mondani, de általában csak elmosolyodik. Úgy érzem, ha én nem hívnám fel, hogy hiányzik, és mikor tudunk találkozni, akkor ő nem keresne emiatt. Tudom, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, irányítani, de ezt mégis furcsának találom. Ha nem ölelném, csókolnám meg, akkor jól elbeszélgetnénk az időjárásról, stb. Remélem, megértitek a problémámat. Tudom, hogy szeret, merthát 2 hónapja járunk, de mégse fejezi ki a szeretetét. Azt nem akarom mondani, hogy "néha mutasd már ki, hogy szeretsz!", mert szeretném valahogy udvarias, kedves módon rávezetni. Mit tehetnék?
2010. júl. 15. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:

dettó ugyan ez a helyzet velem is :( csak mi már lassan egy 1 éve járunk..én nagyon szeretem őt..állítása szerint ő is engem.. de . ő sem mutatja ki az érzelmeit..nem ölelget nem csókolgat.pedig én vágyok arra hogy kimutassa. már sokszor mondtam ezt neki, de ezzel csak az agyára megyek.. pedig néha olyan jól esne ha kimutatná..:( sajnos tanácsot nem tudok neked írni.. én megpróbálom őt ilyennek elfogadni amilyen. és nem folyton gyötörni..

18L

2010. júl. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tipusu emberek.Én lány vagyok, de nagyon nehezen tudom kifejezni az érzéseimet, és én se ölelgettem,puszilgattam a barátomat.Amikor szakitottunk, akkor meg annyira megbántam, hogy igy viselkedtem, rájöttem, hogy mennyire szeretem és megfogadtam hogy soha többet nem leszek ilyen..Ennek ellenére a következő barátommal is ugyanezt csináltam..Komolyan moondom, gyülölöm magam emiatt..:(
2010. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kaján vigyorral belebújok a nyakába, kap egy csókot is és megkérdezem: "te is szeretsz engem?" Szerintem a kínos helyzeteket csak humorral lehet kezelni.
2010. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
döntsd el mit akarsz 1 kapcsolatban mire vágysz! ha van rá esély ne add fel. viszont ha nincs ne erőltesd. ülj le vele és eszmecsere! 2en teszitek ki a kapcsolatot.nem csak te és nem csak ő. KETTEN!
2010. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

15:32-es vagyok

ne kérd a szeretleket!A feleannyiszor magunktól mondott szeretlek többet ér mint a 2x annyiszor kérésre mondott szeretlek. Mert amit magunktól mondunk az értéket képvisel. Amit kérésre az csupán 1 válasz.

2010. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes..de hagyd rá,ne emlegesd,mert neki rosszul esik.Én is 6 hónap után mondtam ki páromnak hogy szeretlek..Míg ő 2 hónap után mondta.Nekem többet jelent az a szó hogy szeretlek,hogy csak úgy mondogassam. :) Persze addig is szerettem,de vártam a megfelelőbb alkalmat,mikor kimutathatom igazán az érzéseimet.Már 2 éve együtt vagyunk,legnagyobb boldogságban,pedig 10 év van köztünk :)

18/L

2010. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor bántam így egy lánnyal mikor nem szerettem de féltem megmondani neki hogy szakítani akarok.
2010. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sokszor azért nem merünk szeretni, mert félünk, hogy a másik nem viszonozza az érzéseinket. És sokszor kimondani vagy kimutatni sem merjük azt, amit érzünk, mert félünk, hogy ezzel kiszolgáltatjuk, megalázzuk magunkat, hogy elveszítjük büszkeségünket. Sok ember félti a büszkeségét, mert azt hiszi, hogy erény, pedig valójában az egyik legnagyobb akadály a szeretet útján. A büszke ember nem tud igazán szeretni. Mert igazán szeretni csak alázattal lehet. Van egy film, és benne egy jelenet: A lány evez a csónakban, a fiú áll a parton. A lány nem fordul vissza, és nem mozdul a fiú sem, csak néz a lány után. És közben a csónak egyre távolodik, és a lány és a fiú egyre messzebb kerülnek egymástól. És a lány nem néz vissza, és a fiú nem indul a lány után. Aztán évek múlva újra találkoznak. És akkor elmondják egymásnak, hogyan is élték meg azt az elválást a tónál. A fiú azt mondta: "Utánad akartam szaladni... Néztem utánad, és arra gondoltam, hogy ha visszanéznél, akkor utánad szaladnék. Csak arra vártam, hogy visszanézzél..." A lány azt mondta: "Szerettem volna hátrafordulni... Arra gondoltam, hogy ha meghallom a parton lépéseid hangját, hátrafordulok. Egy kis zajra vártam csak, a lépéseid hangjára..." Hát így van a büszkeséggel. Az embernek néha döntenie kell: a büszkeség fontosabb-e számára vagy a szerelem..?
2010. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem ismerlek véletlenül? :D esetleg tegnap (16.án) nem találkoztál vele?
2010. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a véleményeket!


még annyit, hogy én szoktam neki mondni, hogy szeretlek, meg minden, és nem erőltetem, mert nem az a fontos, hogy kimondja, de mégis jól esne


és nem, tegnap nem találkoztunk

2010. júl. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!