Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Szexből lehet több?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szexből lehet több? kapcsolat, esetleg szerelem?

Figyelt kérdés
ha lefekszem egy sráccal esetleg többször is akkor kialakulhat valami több?
2010. júl. 14. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo,az a 2 honap alatt amit vartam a lanyra,o meg 2 sraccal volt,de nem adtam fel,ha nagyon akartam volna megkaphattam volna hamarabb csak egyejszakara,de ereztem hogy nekem ennel tobb kell es ezert nem siettem,ha lefekszel vele,egyutt lesztek,de meddig?amig o megkedvel egy masik lanyt?te jo leszel neki mert lessz kivel szeretkezzen es eppen ezert nem is fog elhagyni,de nem biztos hogy fog szeretni is,nezd ezt mind te dontod el.


clyde88

2010. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

és ha mondjuk áthivnám magamhoz és ő azthinné hogy esetleg fog történni valami olyan..de közben nem ?

nem az a célom hogy lefeküdjünk..próbálnám elkerülni..egyszerüen csak ha nincs más lehetőség akkor..

2010. júl. 14. 22:08
 13/17 anonim ***** válasza:

igen,hivd at magadhoz filmezni,meg azzal hogy unod magad,stb,talajjal ki valamit,egy ido utan fog lepni,ha megsem tenne akkor fel valamitol,akkor kezdemenyezel te egy ket alkalom utan,amikor elkoszonsz tolle,megcsokolod az ajkait es bemessz,ezzel osszezavarod,es nagyon oda lessz erted,de mas este ne hivd fel,vard amig o hiv,es kerdezzel ra hogy milyen programot talat ki mara? es egy kisse idegesen es viccesen hogy mi tartott ennyi ideig hogy felhivjal?rohogjel,de NE FEKUDJEL LE VELE TULL HAMAR.


clyde88

2010. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
én is hasonlóan gondoltam:)köszönöm a segitséget:)
2010. júl. 14. 22:19
 15/17 anonim ***** válasza:
részegen nem!!!
2010. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az ilyen ertelmes embereknek ha tudok szivesen segitek barmikor,irhatsz privatban is.sok sikert kivanok neked


clyde88

2010. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21:21 egy kicsit önbizalomhiányosnak tünsz... mivan hogy ha pont krvára nem olyan a csaj, egyszerűen jöttél te és piff paff egyből beadja a derekát.. sose lehet tudni.. volt egy nőm akivel első látásra szerelmesek lettünk egymásba.. még se gondoltam h mindenkivel ilyen és biztos krva..
2010. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!