Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Szexből lehet több?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szexből lehet több? kapcsolat, esetleg szerelem?

Figyelt kérdés
ha lefekszem egy sráccal esetleg többször is akkor kialakulhat valami több?
2010. júl. 14. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, ha mindketten elkezdtek úgy érezni.
2010. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk ennek házasság lett a vége..... Úgyhogy ésszel,nektek még nem késő.
2010. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

igen kialakulhat,de ha en megismerek egy lanyt es elso este lefekszik velem,ku rvanak van minositve a szememben,mert massal is biztos megtette mar,abbol semmi sem lehet,vagy ha tudja hogy van baratnom es megis lefekszik velem,akkor sem,vannak bizonyos okok hogy miert nem es miert igen


clyde88

2010. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

mi már nagyon régóta ismerjük egymást

nincs barátom neki sincs barátnője

de nagyon szeretnék vele lenni és tudom hogy lefeküdne velem..

és arragondoltam hogy esetleg abból majd kialakulhatna valami.én szeretem őt,,

2010. júl. 14. 21:25
 5/17 A kérdező kommentje:
szerintetek jó ötlet?
2010. júl. 14. 21:25
 6/17 anonim válasza:
meg ne próbáld! higgy nekem, én ugyanígy éreztem és valami iszonyatrossz volt, mert szerettem de neki csak egy n*merára kellettem:( ez egy éve volt, mostis szeretem...
2010. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

eszedbe sem jusson,en szerettem egy lanyt,imadtam,2 honapba telt amig megszereztem es meg vagy 3 at 4 et vartam hogy lefekudjunk,2 evig voltunk egyutt,utanna meg bizonyos dolgok miatt igy kellette legyen,nehogy lefekudjel vele,azzal csak rosszabb lessz hidd el nekem 22/f


clyde88

2010. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2 éve szeretem a srácot..már nemtudok mit kitalálni:/
2010. júl. 14. 21:33
 9/17 A kérdező kommentje:

clyde88!


tudom hogy jobb lenne ha várnánk még azután hogy összejövünk stb..de abban reméykedem hogy hátha ebböl esetleg valami..:(

2010. júl. 14. 21:35
 10/17 anonim ***** válasza:
mi lenne ha esetleg közelítenél úgy hozzá, adnál neki jeleket hogy érdekel, meg be ismernéd neki egy idő után. Miért kell odaadni magad rögtön? csak egy nagy k.rvának fog tartani. nem rosszból mondom
2010. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!