Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen csinálom? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen csinálom? Nagyon kikészítem? 21/L 24/F

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal. Az elmúlt félév nagyon zűrös volt(mindkét oldalról nagyszülők halálesete, stb). A suliban ismerkedtünk meg, és ott is jöttünk össze. Egy szakra járunk, de ez most lényegtelen. Vizsgaidőszak végére úgy éreztem, hogy nekem most kell egy kis szabadság, egy kis nélküle levés. Hát ezt most megkaptam, a heti 5 nap helyett heti 2-t ha látjuk egymást az jónak mondható, én utazom hozzá, mert ő nem otthon lakik, és a szüleim meg pihenni szeretnének, nem akarnak látogatót. Nagyon sokszor idegesítem fel magam, mert szeretne segíteni, megnyugtatni és elterelni a gondolataimat, sajnos ez nem sikerül, mivel rögeszmésen rágom magam a problémákon, ilyenkor nem lehet velem beszélni, aztán észbe kapok és bocsánatot kérek. Minden gondolatom arról szól, hogy ő mit szeretne, pl kis dolog: ő imádja a jégkását más néven hókristályt, én nem igazán szeretem... és lejártuk a lábunkat, hogy találjunk a belvárosban... aztán kiegyeztünk a fagyiban...(én azt szeretem)
2010. júl. 14. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi itt a probléma?

Egyszer mindenki úgy érzi, hogy szöksége van néminemű szabadságra. Megkaptad, örülj. Miért idegeskedsz? Bár nem tudom, ha fiú lennék, egy idő után megunnám a "hisztit". Az, hogy azon jár az eszed, hogy mit szeretne, nem okvetlenül probléma. Ő teljesíti a te vágyaidat?

2010. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, általában, néha sajnos észre se veszem, a probléma az, hogy úgy érzem, ő jobban szeret engem mint én őt, mert ha nem vagyunk együtt hiányzik, vele akarok lenni beszélni vele, de teljesen más ha együtt vagyunk, akkor minden vágyam hogy neki jó legyen, mondjuk az összes adminisztrációs gondját én oldom meg, nem ért ehhez igazán

a gond az,hogy nem tudom, hogy jól teszem e hogy csak két napra megyek hozzá le

2010. júl. 14. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
hisztizni nagyon keveset szoktam, inkább nagyon felhúzom magam, és rosszul érzem magam miatta
2010. júl. 14. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki annyira szeret, amennyire tud. Mérlegelni, hogy mennyire, hülyeség.
2010. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!