Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Szerintetek (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyon elhidegült a kapcsolatunk a szex miatt mert valamiért nem áll fel neki.. pedig nem impotens.. Minden éjszaka veszekszünk ez miatt.. és végülis mindig én ölelem át meg szeretgetem. Erre ő képes volt azt mondani h én Szeretem e őt..? meg ilyenek.. még neki áll feljebb. nem tudom mit kezdjek vele:S Szerintetek? (lécci értelmes válszt:(
2010. júl. 14. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ez már nagyon nem jó... a a helyedbe megbeszélném vele és ha továbbra sem jó, akkor szakítani kéne, mert ez szenvedés nektek
2010. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni, hogy mi a baj nekünk is volt már ilyen h nem állt fel neki, össze vesztünk de nem a sex miatt hanem mert úgy éreztem nem őszinte velem, megbeszéltük és reggel hatalmasat szeretkeztünk
2010. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélnetek mindenképpen a dolgot, egy komoly kapcsolat nem csak a szexen múlik szerintem.
2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem áll fel neki, akkor vagy testileg beteg, vagy lelki gondja van, ki kell deríteni, mi az oka, lehet segíteni rajta biztosan. Ha nem hajlandó szakemberhez fordulni, és mindent megtenni, hogy ezen változtasson, akkor hagyd el, mert akkor nem az fontos neki, hogy megoldja a problémát, és téged boldoggá tegyen. Egy kapcsolatban nem a legfontosabb a szex, de szex nélkül nincs jó kapcsolat.
2010. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
beszéltem vele. az elején azt modnta elmegy orvoshoz.. de mármeg amikor veszekedtünk mondtam neki hogy jó most kibékülünk de mikor legközelebb ittalszol megint ugyan ez lesz.. és aztmondta hogy akkor inkább nemalszik itt csak ne veszekedjünk :(
2010. júl. 14. 17:09
 6/6 anonim válasza:

Egy komoly kapcsolat alapja nem a szex...egyikőtök ezt írta...nem az alapja, de igenis nagyon fontos!Valószínűleg te csak azért mondod ezt,mert nem voltál még ilyen helyzetben! Igenis rámehet egy kapcsolat!

Azt meg csak te érzed,kedves kérdező,hogy akarod e ezt így folytatni...gondolj arra,hogy előtted áll még az élet,lehet,hogy most szereted őt, de szerintem szex nélkül kifog hűlni ez a kapcsolat,és nem lesz már vágy..akkor semmi sincs:S

2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!