Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt nektek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt nektek olyan, hogy egy fiú csak érzelmeivel hódított meg titeket, és közbe tök átlagos kinézete volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 15:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen és perpill van is csak az a hülye nem veszi észre ! Mondjuk szerintem az is jó hogy barátok vagyunk de azért lehetne több is mind1 is! Szerintem nem csak a külső a fontos hanem a belső is , mert ha belegondolsz tök sok helyes srác van akik iszonyat jól néznek ki viszont belül meg egy nagy parasztaki csak kihasználja a lányokat!
2010. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Kedves 17.14!

Meglep amit írtál, tapasztalataim szerint a "barát" kategóriából ritkán lesz szerelem. Nálad mi volt a fordulópont?

2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Igen vannak olyan lányok akik a külsőt nézik és a belsőt nem de azokon látszik is hogy milyenek! Számomra fontos az hogy egy srácnak legyen humora , úgy szeressen ahogy vagyok és ne akarjon megváltoztatni, meg tudjon vigasztalni amikor szomorú vagyok meg ilyenek! Szval sztem próbáld meg!
2010. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, nekem most pont egy olyan fiú tetszik aki teljesen átlagos, mégis ő kell nekem :), nem feltétlenül a kinézetről van szó, én pl: a fiúknak a kisugárzását nézem a legjobban, de ahányan vagyunk annyiféle dolgot nézünk..., ezt nehéz általánosítani
2010. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan srácok jönnek be
2010. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

igen. Ráadásul egy 2 éves kapcsolatomban történt. Egyszercsak feltűnt, és a humorával, a mosolyával teljesen elvarázsolt....igaz nem hagytam ott az akkori barátomat miatta, de a mai napig -ha meghallom a nevét- rögtön eszembe jut h mi volt köztünk (semmi csók, semmi ilyesmi csak flört)

És bánom h nem hagytam ott az akkori páromat. Sajna a srác már nem szerelmes belém, és már van nője :(

2010. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16:14

nálam is mindig az volt hogy legjobb barátomba lettem szerelmes(2szer)fordulópont szerintem az lehet,hogyha mind2en többet éreznek,és hiányoznak egymásnak,ill.ha több történt pl csók...csak sokszor tönkre megy a barátság=(

2010. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19:05vok...jah egyébként igen lehetséges,nálam is fordult elő,igaz nem szerelmes lettem belé csak együtt voltunk...
2010. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!