Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt nektek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt nektek olyan, hogy egy fiú csak érzelmeivel hódított meg titeket, és közbe tök átlagos kinézete volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem volt, fontos a külső is
2010. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bocs h srácként írok ide, de én viszont már hódítottam meg így lányt : ) Nem is egyet... ;-) Nem azon van a hangsúly h az érzelmeiddel, hanem a személyiségeddel, karizmáddal. Sok ribi csak a külsődet nézi, de neked amúgy sem ők kellenének, nem? :)
2010. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én pár nappal ezelőtt teljesen belezúgtam egy srácba,pedig nem egy adonisz típus.Egyszerűen levett a lábamról a személyiségével.
2010. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem ribi kell, hanem egy olyan lányt aki tetszik mind külsőleg mind belsőleg.
2010. júl. 14. 15:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi barátom alacsony, vékony, nem is izmos, kisfiús arcú, vannak pattanásai is. Én pedig, amikor megismertem, úgy belezuhantam, mint egy tonna tégla, mert annyira különleges és izgalmas ember. És azóta is szexisnek találom a hangját, helyesnek az arcát, vonzónak a mosolyát, és a vékony alakját úgy, de úgy át lehet ölelni... Nem mondanám, hogy az érzelmeivel hódított meg, nem nagyon kellett engem hódítani :), elvarázsolt a személyisége, és szerencsésnek tartom magam, hogy ő is így érez. Pedig én, azt hiszem, egész jó nő vagyok ("mások által csinosnak mondott", hogy a társkereső hirdetések nyelvén szóljak :D), de ha egyszer ő tesz boldoggá, nem pedig egy címlapfiú...
2010. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehetséges:)

Nemrég ismertem meg a srácot, aki külsőre ahogy azt vki előttem mondta, nem egy adonisz...de egyszerűen a dumája a mosolya, ahogy látja az életet elvarázsol:P

Még nincs semmi, de simán elképzelhetőnek tartom, mert hosszú távon ez egy nagyon nagy érték:)

2010. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátom,pár évig a legjobb barátom volt ,aki szerelmes volt belém.Átlagos kinézetü srác volt,elég sok súlyfelesleggel,ártatlan arccal,igazi félős,bizonytalan srác volt.Évekig kitartott mellettem,a legjobb barátom volt ,megértő ,humoros,érzékeny ,nagyon aranyos,okos.A végén beleszerettem.engem alapjáraton átalába szép lánynak szoktak tartani,nagyon sok fiú futott utánam,jóval helyesebbek,de ez akkor már nem érdekelt.Beleszerettem a srác személyiségébe.

És azóta több,mint két év eltelt közbe fura dolog történt.A barátomból piszok jó pasi lett.Lefogyott magától 20kilót(én sose kértem),meg úgy ahogy nőtt,tényleg nagyon helyes,szexi izmos,határozott pasi lett belöle,aki után futnak a nők.Azt mondta mindezt miattam tette(bár sose kértem),meghogy magabiztosságot adtam neki. Nagyon szeretjük egymást =)

2010. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

az én barátom pattanásos, érdekesen állnak a fogai, meg a haja is elég érdekes, ha ránéz valaki azt mondja róla hogy "de csúnya"... ennek ellenére imádom <3

16/L

2010. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen volt.A mostani párom is így hódított meg. Mondjuk engem a külső nem igazán érdekel..De együtt vagyunk, ez a lényeg és nagyon imádom $:
2010. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

normális kinézete volt de sztem oan kis aranyos arca volt huu imádtam :D és belülröl maga volt a tökély ^^ sajnálom hogy elhagyot =(

16L

2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!