Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mér van h a bnőm előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mér van h a bnőm előbb dugna velem, minthogy orálozzunk? 17f / 16 l

Figyelt kérdés
ezigy nem helyénvaló nem?
2010. júl. 14. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Olvastad a törvénykönyvben, hogy hagyományos szex előtt kötelező az orális szex?
2010. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem baj, ha a hagyományos szex előbb történik meg, mint az orális, csak a vége nehogy az legyen, hogy a csaj végleg elfeledkezik arról, hogy a farkat bizony le kell szopni néha.

Volt olyan barátnőm, aki arra játszott, hogy kielégített a puncijával, majd arra hivatkozott, hogy már megkaptam a magamét, élveztem, ezúttal nem szop le.

Ezt eljátszotta vagy ötször, akkor bevallotta, hogy sose akar leszopni. Erre ideges lettem és otthagytam, kerestem mást, aki teljeskörűen élvezi a szexet. Elég aljas húzás egy nőtől, hogy hiteget. Vigyázz az ilyenekkel.

2010. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

kössz uccsó =)

miért nem helyénvaló? mert egy szűz lány előbb akarja odaadni a szüzességét, minthogy leszopjon, az szerintem elég fura. valamint ha időt kérne hogy még nem akarja elveszíteni, de előtte ismerkedünk egymással, és orálozunk, az sokkal érthetőbb lenne, mint ez.

2010. júl. 14. 17:01
 14/14 anonim válasza:
100%
Azert mert ez 1 lanynak sokkal intimebb. Es 16 eves letere valoszinuleg fogalma nincs hogy hogy csinalja.
2010. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!