Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tudja, hogy TÉNYLEG szeretem? És nincs oka féltékenységre?

Figyelt kérdés

A barátommal 1hónapja járunk. A barátom 17, én 16, a haverom szintén 17, és osztálytársak a barátommal. Tegnap előtt elmentem moziba egy haverommal és egy barátnőmmel, és a barátom teljesen kiborult, hogy azzal a hverommal mentem el moziba, aki nekem régen bejött, ám semmit sem jelentett ez nekem. Csak mozi előtt kitaláltam egy storyt, ami nagyon hasonló, és abban az volt, h a barátnőm beteg lett, és nem jött el, a haverom meg lesmárol (persze más nevekkel). A barátom meg egyből arra gondolt, hogy ez megtörtént... =(

Srácok, lányok, mit csináljak vele, hogy érezze, hogy tényleg szeretem, és nincs oka arra, hogy gyanakodjon, hogy a haverommal van köztünk valami?

Ja, és annyi még, hogy a barátom nagyon nem bírja a haveromat, de én meg kedvelem azt a srácot, mostmár téynleg csak barátként.


2010. júl. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett neked ilyen sztorit kitalálnod? Egyébként ezzel nem tudsz mit csinálni, vagy megbízik benned vagy nem. Én se biztos, hogy bíznék benned feltétlenül, ha a legjobb haverod az, aki régen tetszett neked.
2010. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem a legjobb haverom, csak szeretek vele hülyülni. amúgy járni azzal a sráccal sosem járnék...

szeretem a barátomat, és nem akarom elveszíteni =(

2010. júl. 14. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem olyan nagy haver a másik srác, hát a barátod kedvéért hozhatsz akkora áldozatot, hogy egy ideig hanyagolod.
2010. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja taliztunk előtte a haverommal, és hétfőn futottunk össze. úgyhogy nem valami gyakran tallkozunk
2010. júl. 14. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!