Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek a kapcsolat elején jobban szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Észre vettem sok embernél, akik még nem rég jöttek össze, ölelgetik, csókolgatják egymást, kézenfogva sétálnak stb. És akik már t9bb éve együtt vannak, azok csak leülnek egymást mellé, és ennyi. Az új kapcsolatban jobban szeretik egymást az emberek, később meg már egymáshoz szoknak?
2010. júl. 14. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szerelemre sokan mondják,h pár évig tart, utána már csak mély tisztelet van a másik íránt, ami néha átcsap szerelembe az évek során (ez a házasság elvileg).HA MINDEN IGAZ EGYSZER MINDENKI Megtapasztalja.

Egyébként az elöttem író 3 emberkéável értek egyet.

:D

19L

2010. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb a lángolás, a szerelem, azért van annyi ölelgetés. Később jobb esetben szeretetté alakul a dolog, ami megvan folytonos puszilkodás nélkül is.
2010. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hm....nem tom...én ugyanúgy vágyom az ölelgetésére,puszijaira minden pillanatban,mint mikor még összejöttünk.Ugyanúgy tudok benne gyönyörködni,ugyanúgy kívánom,mindig csak összebújva lenne jó a nap 24 órájában :) ÉS hál istennek Ő is iylen :)
2010. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mindig akkor a legjobb bármi amikor nem kaphtod meg, amikor megkapod nagyonjo de idövel kezd kicsit unalmassá válni igyva ez a kapcsoltoknál is csak ott a hatama szerelem megy át szeretbe :D
2010. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
2010. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy jobban szeretik egymást! SŐŐŐT! Az elején miért szeretsz valakit? Elmond minden jónaak, szépnek téged, ajándékot ad, kedves, és nem látod még az igazi énjét, vagyis nem volt még semmi problémátok, aztán ahogy telik az idő egyre jobban megismeritek egymást akkor már nem biztos hogy olyan szép meg jó minden mint az elején! AZ IGAZI SZERELEM ÉS SZERETET NEM!!!! az első - hónapban van vagyis nem akkor a amikor a másik csak jó meg kedves, ha megismered és minden hülyeségét elfogadod utána lehet azt mondani hogy valakit szeretsz!

Szerintem...

2010. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!