Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőm anyukáját?

Figyelt kérdés
Na szóval a helyzet: szombat és vasárnap megyünk egy kisebb "kirándulásra" a családdal és meghívták a barátnőm is, de ahol leszünk az egy óriási telek. Sátrak, két emeletes ház stb..és lesznek ott még családtagok[keresztszülők gyerekkel]. Barátnőm akar jönni csak fél hogy milyenek lesznek vele stb[szerintem emiatt nem kellene aggódnia] És tegnap megkérdezte az anyukáját este, de azt mondta hogy nem. De majd én is szeretnék beszélni vele:) Olyat mondjatok aminek nagyon örülne és talán el is engedné:) am 16évesek vagyunk. remélem nem irtam sokat. a válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 14. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
anyuka hívja fel anyukát és mondja el mi lesz hogy lesz és hogy engedje el a kicsi lyányát nyugodtan
2010. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát 16 évesen engem se engedtek volna el veled. viszont talán az első válaszolónak igaza van, sztem még akkor van esélyed ha anyukád megkéri az anyját. ha te kéred szztem ugyse engedi ha a csajnak nem engedte.de majd meglátod.sok sikert!
2010. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi. szerintem is anyára bízom:D
2010. júl. 14. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első válaszolü ötlete nagyon jó. Majd mesélj mi lett :)
2010. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bnőm végülis nemjött..de legjobb haverom jött szal vele mentünk és jó volt:d [most értünk haza]
2010. júl. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!