Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám neki visszaadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám neki visszaadni azt amit velem tett?

Figyelt kérdés
a barátnö amig eggyütt voltunk folyton a hüségröl meg az öszinteségröl dumált és a születésnapján minden megváltozott. el akartam hivni szórakozni egy egész estére de ö azt mondta hogy a barátnöivel megy én meg aznap este beültem a városba meginni vmit és összefutottam vele pont egy fiuval smárolt aztán késöbb észrevett és odahivott az asztalhoz bemutatott mint egy "jóbarátot" egymásnak aztán felbukkant még4 fiu akivel szintén kavart kiderült hogy mindegyikünket kihasználta pénzügyileg mind otthagytuk elmentünk bulizni azóta nem vagyok vele beszélöviszonyba. ( ez érthetö) de nem tudok belenyugodni hogy mennyire kitolt velem és csak azon jár az eszem hogy hogyan tudnám olyan helyzetbe hozni hogy változzon meg és többet mással ne csináljon ilyet. nem akarok bosszut az tulzás csak nem akarom hogy más is igy járjon ahogy én vele, csak meg akarom "nevelni"
2010. júl. 14. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%

Ha vannak róla meztelen képeid, tedd fel ide:


[link]

2010. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
NE TEDD FEL:D:D
2010. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
az én véleményem hogy ne törődj vele, igaza van aki ezt mondta hogy ne süllyedj le az ő szintjére! ne csinálj te is hülyét magadból,mint ahogy ő teszi. nem kell feltenni semmiféle képet sehova,mert abból nagyobb baj lesz. felejtsd el és ennyi az egész!!
2010. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
hát ha engem raknál fel napiszarra azt megbosszulnám keményen.. inkább ne rakd fel..
2010. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De ő ezt alapból bosszúból csinálja, úgyhogy ha a csaj megbosszulná a bosszút, a kérdező újra bosszút állhatna :D
2010. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
már elmondtam nem akarok bosszut állni csak tudom mit csinál más fiukkal kicsalja a pénzüket és utána félrelöki öket én csak figyelmeztetni akarok mindenkit hogy vigyázzon vele.
2010. júl. 14. 13:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Inkább hagyjad, ne te legyél az áldozati bárány, aki mindenkit figyelmeztetni akar. Akivel összejön, az majd úgyis rájön egyszer. Sőt, egyszer meg lehet hogy majd kinövi, és tényleg megváltozik. Ráadásul nem hiszem, hogy sokat rombolna az egoján, ha a neten találná magát. Te se érnél vele semmit. Úgyhogy szerintem hagyjad, és inkább találj egy olyan csajt, aki tényleg szeret, én ezt kívánom.
2010. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nyomasd a napiszarra,én azt mondom:)
2010. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne tedd fel sehova,ne figyelmeztess senkit.Őszíntén mit érsz el vele?Saját magadat hoznád nevetséges helyzetbe.Persze sz@r érzés ez az embernek,de ha igazán ki akarsz vele tólni legyél közömbös vele minden formában,mintha mi sem történt volna.A közömbösségnél nincs rosszabb dolog a másik fél számára.Szüntesd meg minden elérhetőségedet msn letíltástól kezdve mindent.1ébként is ha vmit érzett volna irányodba már kapálódzott volna érted.Számára ezek szerint semmit nem jelentettél ahogy a többi férfi sem.A sors elintéz mindenkit,meg fogja még kapni az élettől méltó büntetését mindenki aki megérdemli.Te ne törődj vele többet,hanem lépj tovább s keress egy aranyos szerethető lányt.
2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kár egy ilyen emberre több energiát áldozni.

Örülj hogy nem veted el vagy csiáltad fel. Másokat meg kár figyelmesztetni mert mindenki saját magáért felelős.

Ha valaki úgy dönt hogy fizeti a lány nyaralását arra nem kényszeriti senki.

2010. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!