Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám neki visszaadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám neki visszaadni azt amit velem tett?

Figyelt kérdés
a barátnö amig eggyütt voltunk folyton a hüségröl meg az öszinteségröl dumált és a születésnapján minden megváltozott. el akartam hivni szórakozni egy egész estére de ö azt mondta hogy a barátnöivel megy én meg aznap este beültem a városba meginni vmit és összefutottam vele pont egy fiuval smárolt aztán késöbb észrevett és odahivott az asztalhoz bemutatott mint egy "jóbarátot" egymásnak aztán felbukkant még4 fiu akivel szintén kavart kiderült hogy mindegyikünket kihasználta pénzügyileg mind otthagytuk elmentünk bulizni azóta nem vagyok vele beszélöviszonyba. ( ez érthetö) de nem tudok belenyugodni hogy mennyire kitolt velem és csak azon jár az eszem hogy hogyan tudnám olyan helyzetbe hozni hogy változzon meg és többet mással ne csináljon ilyet. nem akarok bosszut az tulzás csak nem akarom hogy más is igy járjon ahogy én vele, csak meg akarom "nevelni"
2010. júl. 14. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sohasem értettem ezt a bosszú dolgot, ilyenkor jobb elengedni. Hidd el az élet jól pofán fogja még b.szni.


Én a te helyedben nem a bosszún gondolkoznék, hanem leszarnám olyan magasról amilyenről csak tudom.


Am meg ez jelzi csak igazán azt mennyire fáj, mrt hogy szeretted, de a csaj ezek szerint nem szeretett, hogy megcsalt. Így ha te elkezdesz más csajokkal járkálni előtte, neki a véleménye nem fog változni.


Az ilyenen jobb továbblépni, de esetleg ha nincs nála semmilyen titkod, cuccod ami féltenél, akkor rakd fel napiszarra vagy ilyenek:D

2010. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Verd meg!

Amúgy te már semmit nem tudsz csinálni, reménykedhetsz, hogy összejön egy idegbeteg csávóval, aki összevissza szivatja/veri! Na jóvan nem vagyok ilyen agresszív, de valakinek egy jó atyai pofon és észhez tér:D

Amúgy lépj túl a dolgon, csajozz!

2010. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
lehet felteszem a napiszarra
2010. júl. 14. 10:27
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Első vagyok, és hallod télleg, örülj h szingli vagy, k.rva jó annak lenni !! :DDD


Kitti 15

2010. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem szánalmas, ha felrakják az exeket a netre.

És ettől nem lesz neked se jobb... de ahogy érzed.


ÉS ÉLJENEK A 15 ÉVES SZINGLIIIK. -.- te jó isten...

2010. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
én 23vok és nem bosszut akarok csak másokat figyelmeztetni egy olyan nöre aki arra megy hogy anyagilag kihasználja a fiukat. amugy meg le se szarja öket
2010. júl. 14. 10:38
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó válaszoló, mintha te nem lettél volna 15 :D Ha meg már ilyen büszkén használod a szánalmas netes jeleket "-.-" akkor gondolom te sem lehetsz több 18nál :D Ha pedig még is, akkor meg grat hogy itt neten éled ki magad, a fiatalok között, ha már csak itt tudod..:DDDDD
2010. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez csak azt bizonyítaná számára, hogy még érdekel téged! Én is lány vagyok, és hidd el, ha ilyen marad, akkor azt az idő megbosszulja,mert nem marad majd mellette senki sem. Ne foglalkozz vele és ennyi! Sztem ilyenkor ennyi amit tehetsz! Ha megbánta volna amit tett,akkor már jelentkezett volna.
2010. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

minek teszed fel napiszarra??:O

azért h 5év múlva pl teljesen megváltozik,megkomolyodik..és talán belédszeret..minek teszed tönkre az EGÉSZ életét??

ettől neked miért lesz jobb..meglát

ja h feltetted felrak téged is..



végülis te tudod:/

(UI:ne ereszkedj a szintjére) :)

2010. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Kitti 15xDD

Képzeld voltam 15, és nem hívtam magam szinglinek, mert nem bírtam összehozni egy normális kapcsolatot!:D

A netes jelet csak azért használtam, hogy megértsd, hogy értem..:) de hajráhajráá szinglisééég;)

2010. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!