Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az idősebb pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy szinte mindig csak az idősebb 25-30 éves pasik érdeklődnek nálam...

18/L


2010. júl. 14. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem baj ez szerintem. Velem is így van..ahogyan észrevettem..és én is 18 éves vagyok. Csak azért 25től felfele, azaz akik annál idősebbek, szerintem velük már ne ismerkedj...bár lehet kivétel, de az már necces szerintem.


Am kérdés a 17 éves srácnak, aki felajánlotta, h neki írhatsz privit:

Te más ismerkedtél neten?

(csak kíváncsiság)

2010. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem sok a a 10 év. :) Párom és én köztem kicsivel több mint 10 év van,mégis teljes az összhang már 2 éve.Én 18 leszek ő 28 éves. :) És tervezzük az összeköltözést,ha betöltöm a 18-at.Egyszerűen a másik énünket találtuk meg egymásban. :)Ne félj a kortól,ha 2 ember szereti egymást észre se veszitek.Ő néha bohóckodott,hogy ő már ezt meg azt csinálta mikor én még ovis voltam,de ezeken is csak jót mosolyogtunk.Kölyökképű,volt mikor azt hitték én vagyok az idősebb. :D És furcsa néha mikor mondják hogy na és hol dolgozol?a válaszom meg hogy még közép suliba járok. :D De ez van,elfogadták a körülöttünk lévők,akik meg nem,arra nem figyelünk. :)

18/L

2010. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat =)
2010. júl. 17. 15:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondom hogy írj privit:P :)


veled egykorú vagyok:)

2010. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
És az neked miért jó, ha írok privit? ^^
2010. júl. 18. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!