Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az idősebb pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy szinte mindig csak az idősebb 25-30 éves pasik érdeklődnek nálam...

18/L


2010. júl. 14. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam a 60 éves nénik. Még mindig neked a jobb:)
2010. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagy idősebbnek néz a fiatalabb korosztály és nem mer, vagy nemtom :D
2010. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 andybunny ***** válasza:
Mert a lányok sokkal hamarabb érnek mint a fiúk. Manapság ez egyre jobban igaz. Szerintem jobban is jársz mint a saját korosztályoddal.
2010. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát ha szeretnél ismekedni írj privit


17f

2010. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A 25-30 éves az nem idős, még csak nem is érett kategória.

Idős az az 50-60 éves.

Hozzád képest sem idős egy 25 éves férfi. Zavar, hogy komolyabbak, mint a korodbeli puhány gyerekek? Hogy van életük, nem anyucitól kapják a zsebpénzt? Nem tudom mi bajod a 25 évesekkel. Sok jó pasit elszalasztasz, ha csak a tinik közül válogatsz.


21/L

2010. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond a 25-30 éves pasikkal. Hülyén hangzik, de addig én sem értettem, hogy mit a jó egy 'öreg' pasiban, míg össze nem hozott a sors eggyel. Mikor együtt vagyunk, egyikőnknek sem tűnik fel a korkülönbség. Az más helyzet, mikor az ismerősei megkérdezik tőlem, hogy hol dolgozom, mire azt felelem, hogy még tanulok, erre a kérdés, hogy második diploma?, válaszolom, h nem, elsőéves vagyok :D és akkor furán szoktak nézni, de sztem ez inkább vicces...

Másrészt szerintem sokkal érettebb, mint bármelyik velem egyidős fiú.

A bónusz pedig az, hogy nem kell azt figyelni, hogy kinél nincsenek otthon a szülők, ha kettesben szeretnénk lenni :)

19/L

2010. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyet értek veletek :D

Csak azért nem túl szokványos az a több mint 10 év korkülönbség :/

Lehet, sőt biztos, hogy bennem van az a félelem, hogy ők már egy csomó olyan dolgot átéltek, amit én még nem...

2010. júl. 14. 01:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Na ja, azért annyi buktatója van a dolognak, h ő már 'többet élt', mint te (tudom, h hülyén fogalmaztam, nem csak szexuális értelemben vett dolgokra gondolok itt). Pl. nekem az a legnehezebb, h akarva- akaratlanul is előjön a volt barátnő (akivel jó sokáig együtt voltak, és együtt is éltek), belebotlok az ottfelejtett cuccokba, a közös emlékekbe, ajándékokba stb. Aztán ez lehet, h csak az én hülyeségem....
2010. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát azért kétlem, hogy olyan sok dolgot átélhet egy 25 éves ember, amit te nem éltél még át.

Esetleg több kapcsolata volt, már van diplomája, dolgozik, de semmi más lényeges eltérés nem lehet köztetek, ami olyan különbözővé teszi. Pláne nem különlegesebbek, mint te. Sőt, fogadok, hogy mindent megadna, hogy 5-10 évvel fiatalabb legyen.

Ha tetszik valaki, akkor hajrá, nem számít a kor. Csak ne hagyd kihasználni magad, mert azért hajlamosak azt hinni, hogy a 18 évese lányok buták, és a friss hús miatt szédítik őket.


21/L

2010. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a férfiak mindig a fiatalabb csajokat szeretik, egyrész, mert menő, és felidézi a régi időket, a 'fiatalságot', másrész: SZEX

10 év az sok

2010. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!