Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna, ha a barátotok heti egyszer barátaival elmenne sörözni?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem, mert nem rég beszélgettem egy lánnyal és ő azt mondta, hogy őt ez nagyon zavarná, akár még kizáró ok is lehetne egy kapcsolathoz.

Ja és persze a sörözésen nem azt értem, hogy kábulásig ivás, hanem beszélgetés mellett pár üveg sör vagy pár pohár bor


2010. júl. 13. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem ez nem zavarna.. A kemény berúgás igen.. meg ha ezek mellett, a heti egy talik mellett mondjuk engem elhanyagolna.. Velem nem járna el sehova, és hasonlók... Szóval ha minden oké, és néha eljár, az nem baj... Csak akkor ha a körítések is jelentkeznek.


18/L

2010. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 cheesysnail ***** válasza:
akit zavar, hogy a párja elmegy piálni, és leissza magát, annak az embernek a múltjában van egy alkoholista. Nagy valószínűséggel verte vagy terrorizálta őt kiskorában. Ezért utálja ha valaki iszik. Vagy csak egy elkényeztetett féltékeny kis görcs aki nem szereti ha nem az van amit ő mond.
2010. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az én barátnőmet nem zavarja


ui.: és sopronit igyál mert ha nem azt iszod akkor kiakad XD

2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem a barátnőm a csaj csak beszélgettem vele erről.

Amúgy a barátnőm utálja ha sopronit iszom, csak azt szereti ha Heinekent iszom.:D

2010. júl. 15. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!