Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna, ha a barátotok heti egyszer barátaival elmenne sörözni?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem, mert nem rég beszélgettem egy lánnyal és ő azt mondta, hogy őt ez nagyon zavarná, akár még kizáró ok is lehetne egy kapcsolathoz.

Ja és persze a sörözésen nem azt értem, hogy kábulásig ivás, hanem beszélgetés mellett pár üveg sör vagy pár pohár bor


2010. júl. 13. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A heti egy alkalom nem zavarna.
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig sem zavarna, nem a rabszolgahajcsára vagyok és nem is a naptára, hogy megmondjam mikor kivel mit csinálhat. Az sem zavarna, ha mindennap menne. Neki is szüksége van a barátaira, nem mindig csak én.
2010. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kort is létszí! köszi
2010. júl. 13. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. 16L
2010. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szerintem az teljesen természetes,hogy a haverjaival elmegy egy kicsit szórakozni.ÉN nem rágnék be rá,sőt örülnék is neki,h a barátom nem csak az én nyakamon lóg :P:DDD
2010. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
akit ez zavar az egy elmebeteg hárpia , és barátom megcsinálja a kábulásig ivást is hetente kéthetente, nem nagyon érdekel :D
2010. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legalább áthívhatod a barátnőidet. 23/L
2010. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocs lehet hülyén fogalmaztam, nem is az zavarja, hogy elmegy heti egyszer a barátokkal, hanem hogy iszik, mert nem érti minek kell inni, mért nem lehet anélkül lenni
2010. júl. 13. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:
nem zavarna. miért kéne?
2010. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem mert én sem értem a dolgot, hogy ez mért lehet kizáró ok bármiben is
2010. júl. 13. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!