Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy barátok legyünk? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
Barátom 2 hónapja szakított velem, nagyn megviselt, a mai napig vannak olyan napok, hogy sírok miatta, közben viszont van, aki nagyon szeret engem, én viszont bármennyire is próbálok, nem tudok ugyanúgy érezni iránta, mert ő nem az exem és nem is hasonlít rá. De a volt barátom már nem szerelmes belém, sehogy nem beszélünk, max köszönünk, de én szeretném ha legalább barátok lennénk, csak nincs semmi közös témánk, és nem is nagyon volt. Nem tudom miért akarom, hogy jóban legyünk ha úgysem lehet semmi, és ha mással látnám belehalnék.
2010. júl. 13. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
wowozz akkor elfelejtesz minden mást
2010. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell szakítani a kapcsolatot vele amíg begyógyulnak a sebek. Ha állandóan rá gondolsz és találkozol vele, kapcsolatba akarsz lépni vele akkor nehezen fogod elfelejteni. Adj időt magadnak, támaszkodj másokra ha kell, akár arra a pasira is akinek tetszel, mondd meg neki, hogy legyen veled és várjon rád ha kellesz neki.
2010. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok wowozni. Sajnos az a baj, hogy évfolyamtársak leszünk/vagyunk még pár évig, és még közel is lakik hozzám, úgyhogy valamiért mindig látni fogom. Egy időben már kezdtem azt érenzi hogy minden oké, ki fogom bírni de nem, és az a legrosszabb, hogy szinte csak a külseje az, ami miatt még szeretem, a külsővel meg ugye az ember semmit sem ér...
2010. júl. 13. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak a külső miatt nem működik egy normális kapcsolat. Sajnos erre tényleg nincs más megoldás, minthogy kerülöd a kontaktust amennyire csak tudod. Még akkor is, ha ő akar tőled valamit. Ez egy hosszú folyamat és bár nagy közhely, de az idő mindent megold.
2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő már nem akar tőlem semmit, tapasztalom...
2010. júl. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!