Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg? (FONTOS!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? (FONTOS! ) (lent)

Figyelt kérdés
van egy srác akivel régen nagyon jóba voltunk és nekem ttszik,de nem kicsit..és meg kéne szereznem az msn címét de nincs fent semmilyen közösségi oldalon az msn címe és a haverjeinak sincs meg..:S:s...pedig tuti h van msn.je..segitsetek lécy!Hogy szerezzem meg az msn címét?nincs vmi program vagy vmi?
2010. júl. 13. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
te hogy vennéd, ha valaki, akinek nem adtad meg az msn-jét, hirtelen letámadna ott is? olyan privát, mint az e-mail cím vagy a telefonszám! tőle kérdd el:P
2010. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amint egyszer találkozunk elkérem tőle,de az se biztos hogy valaha még találkozunk mert mostanába nm szokott feljárni...:S:S
2010. júl. 13. 08:09
 3/10 anonim ***** válasza:
irj neki iwiwen egy privát üzenetet,hogy figyelj nem tudtam elfogadni,hogy nincs kiirva neked ide semmi msn cim ugy hogy gondoltam itt elkérem ha van...
2010. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
próbálkoztam vele,de már 2009 06 24 óta nem lépett be iwiw-re...:S:S...így nem is válaszolt a levélre...:S:S:S:,(
2010. júl. 13. 08:18
 5/10 anonim ***** válasza:
az azért átlátszó, h a haverjainak nincs meg. max nem akarták megadni neked, hiszen nincs is joguk rá!
2010. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

szia

nekem mindig azt mondták --ha valaki utolakar érni az utol is fog----

ez forditva is igaz.

irj neki iwiw-re vagy mit tom én hova.

ha barátok voltatok>vagytok akkor irni fog .

és tőle kérj msn cimet ne mástol mert az egy kicsit pofikátlan

2010. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyomulsz egy pasi után , és nem ő rád ? Semmi esélyed , legfeljebb egy numerára magadra húzhatod..
2010. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak az van, hogyha személyesen találkoztok, akkor elmondhatod neki, hogy tetszik.

Van rá esély, hogy egy ilyen felkínálkozó lányt kihasználnak, megdug, mert annyira akarod, aztán kidob. Velem már történt ilyen.

2010. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha annyira akarod őt, akkor tegyél érte. írj neki mindegyik portáljára, amiben csak megtalálod. ott lehet rajta van az e-mail címe is. akkor oda is írj. vagy keresd ki tudakozóban a számát és hívd fel. esetleg próbálgasd a neve alapján megtalálni az msn-en. vagy skype-on. de ha összefutsz vele, mindenképp beszélj vele.
2010. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kössz!Ez jó ötlet!:D
2010. júl. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!