Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből később lehetnek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből később lehetnek nagyobb bajok? Van erre valamilyen értelmes megoldás? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 8 hónapja együtt vagyunk és nem rég volt egy komolyabb beszélgetésünk, de csak azért, hogy jobban megtudjuk, mennyire ismerjük egymás lelki világát... csakhogy közben olyan dolgok is kiderültek, amik azóta kicsit zavarnak.:S Ő egy kicsit olyan pörgősebb, bulizós típus, én viszont amolyan "magának való", nyugodtabb srác vagyok. Tényleg nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást, a kapcsolatunk is harmónikus, de ő azt mondta, hogy néha egy picit úgy érzi, hogy megfullad. Neki hiányzik az, hogy elmenjen egy buliba, ismerkedjen, flörtöljön másik srácokkal és bár odáig nem menne el, hogy lefeküdjön mással, de azért benne lenne pár dologban... csók mindenképp lenne.:((:S Mivel nekem ő az első minden téren és neki is én vagyok az első pasija, ezért nagyon szeretjük egymást és nem akarjuk elveszíteni a másikat, de azt sem akarom, hogy emiatt úgy érezze, hogy megfullad. Bár nem tudnám elviselni, ha mással smárolna vagy valami, de a kedvéért megpróbálok változni és ő is megmondta, hogy inkább nem megy nélkülem bulizni és nem "pasizik", mert nem akar elveszíteni. Elhiszem, hogy hiányzik neki az ismerkedés, meg a randizás is talán, de nem bírnám ezt.:( Nagyon szeretem őt!!!

20/F


Ui.: Légyszi, értelmes válaszokat írjatok és bocsi, ha kicsit értelmetlen és hosszú lett a szöveg!;)


2010. júl. 13. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lány sem ilyen,mégha ezt állítja is.

Én is mindig mondogattam a pasimnak,hogy szabad lélek vagyok,csajozzon nyugodtan,meg nyitott kapcsolatban is lehetünk,és a végén már magam is elhittem,hogy ilyen vagyok.

De ha igazán szeretünk valakit,szerintem akkor csak vele akarunk lenni,csak rá tudunk gondolni,és nem másra.

Szerintem a barátnőd azért sírt,mert szeret téged,és talán rájött,hogy választania kell,és ez nem könnyű,mert mindkét út vonzó tud lenni...

Én is így voltam,az egy pasit választottam,és nem bántam meg...

A szíve mélyén minden lány arra vágyik,hogy valaki őt szeresse a világon a legjobban...

Az biztos,hogy a lány szeret,remélem jól fog dönteni :)

2010. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

na most....

ezt csak azért irom az elejére hogy tudd hogy 3. szolok hozzá

lehet hogy nehéz lesz megszokni a csaj kilengéseit meg hasonlo ,de kérdezem én tudod hogy mi számit megcsalásnak?

nekem van egy olyan sejtésem hogy mi még találkozni fogunk olyan kérdésnél hogy---- megcsal folyamatossan mit tegyek-----

és jőnnek majd a válaszok hogy hagyd ott meg hasonlo és neked erre mi lesz a válaszod??? ----szeretem-----

ha nem akarsz egy tapasztaltabbra halgatni az a te bajod de ha valaki szerelmes igazán az nem akar füvel fával smárolni .............. ne mondja már hogy szeret meg hogy sir mert te nem bocsájtanál meg dolgokat........

elmondom neked az ilyenekből lesz az igazi 100-as papucs.

De most komolyan.. állj a sarkadra egy kicsit és adaj neki kompromisszumi lehetőséget TE VAGY A SZABADSÁGA mert ez igy nem normális

2010. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"és ő is megmondta, hogy inkább nem megy nélkülem bulizni és nem "pasizik", mert nem akar elveszíteni. "

itt a lényeg. akkor fogja is vissza magát.

de egyébként szerintem is itt a baj; hogy elsők vagytgok egymásnak. szóval a legeslegcélszerűbb az lenne, ha tartanátok egy kis szünetet. 1-2-3 hónap. de az alatt ne nagyon beszéljetek mert az csak rossz lenne mindkettőtöknek!!!

egyezzetek meg egy időtávban, hogy meddig tartson a szünet (de nem feltétlen időben, lehet másban is mérni), de akkor addig tényleg ne tartsátok a kontaktot, mert annak úgy semmi értelme.

SZERINTEM.


sok sikert! :)

2013. júl. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
R.ibanc es kesz
2015. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!