Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből később lehetnek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből később lehetnek nagyobb bajok? Van erre valamilyen értelmes megoldás? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 8 hónapja együtt vagyunk és nem rég volt egy komolyabb beszélgetésünk, de csak azért, hogy jobban megtudjuk, mennyire ismerjük egymás lelki világát... csakhogy közben olyan dolgok is kiderültek, amik azóta kicsit zavarnak.:S Ő egy kicsit olyan pörgősebb, bulizós típus, én viszont amolyan "magának való", nyugodtabb srác vagyok. Tényleg nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást, a kapcsolatunk is harmónikus, de ő azt mondta, hogy néha egy picit úgy érzi, hogy megfullad. Neki hiányzik az, hogy elmenjen egy buliba, ismerkedjen, flörtöljön másik srácokkal és bár odáig nem menne el, hogy lefeküdjön mással, de azért benne lenne pár dologban... csók mindenképp lenne.:((:S Mivel nekem ő az első minden téren és neki is én vagyok az első pasija, ezért nagyon szeretjük egymást és nem akarjuk elveszíteni a másikat, de azt sem akarom, hogy emiatt úgy érezze, hogy megfullad. Bár nem tudnám elviselni, ha mással smárolna vagy valami, de a kedvéért megpróbálok változni és ő is megmondta, hogy inkább nem megy nélkülem bulizni és nem "pasizik", mert nem akar elveszíteni. Elhiszem, hogy hiányzik neki az ismerkedés, meg a randizás is talán, de nem bírnám ezt.:( Nagyon szeretem őt!!!

20/F


Ui.: Légyszi, értelmes válaszokat írjatok és bocsi, ha kicsit értelmetlen és hosszú lett a szöveg!;)


2010. júl. 13. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ti vagytok az elsők egymásnak minden téren, akkor az lesz a bibi, hogy úgy érzi nem élte még ki magát igazán.

Viszont ha szeretne akkor nem feltétlen hiányozna neki, és nem mondaná a képedbe h smárolna másokkal.

Tehát lehet már csak ragaszkodik mintsem szeret téged.

Nem árt átgondolni ezt az egészet.

2010. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, tuti, hogy szeret és nem csak ragaszkodik hozzám, csak neki más ilyen téren a felfogása. Ő egy kicsit olyan szabadabb lélek. Amúgy meg nem csak úgy hirtelen benyögte, hanem valahogyan ilyenekről kezdtünk beszélgetni, de szegény azt az estét végig sírta:(...
2010. júl. 13. 07:47
 3/14 anonim válasza:

na most

ha igazán szeret akkor majd lemod a pőrgésről meg a bulizásrol érted de ne akard megváltoztatni. ezt a nők nem igen birják.ha pedig nem mondd le akkor nem szeret annyira mint mondja.

de az sem egy rossz megoldás ha mind ketten engedtek egy kicsit.

pl:egyik héten menny vele bulizni a másik héten legyetek kettesben vagy valami hasonlo......

de ha sokáig nem enged akkor engedd el ....

2010. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

"ő azt mondta, hogy néha egy picit úgy érzi, hogy megfullad. Neki hiányzik az, hogy elmenjen egy buliba, ismerkedjen, flörtöljön másik srácokkal és bár odáig nem menne el, hogy lefeküdjön mással, de azért benne lenne pár dologban... csók mindenképp lenne"


"Nem, tuti, hogy szeret és nem csak ragaszkodik hozzám, csak neki más ilyen téren a felfogása"


Vedd észre az ellentmondást és lépj! Előbb utóbb az lesz, hogy össze vissza fog kavarni másokkal. Persze ő továbbra is szeretni fog téged... haha. Addig lépj míg nem csinálsz magadból bohócot!

2010. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát fura a csajod, én is pörgősebb vagyok sőt sokkal szabadd lelkű, mint a barátom, és mi már 4 éve együtt vagyunk, de miatta, ahogy ő is miattam feladtam pár dolgot és nem bántam meg. Szeretem és egyáltalán nem vágyom más pasira, se csók se semmi. Nem értem a barátnőd, hogyan sírhatja végig az egész éjszakát, miközben kiderül, hogy ilyen dolgokra vágyik... De azért vesd fel neki, hogy benne lennél, de akkor te is majd csókolózol meg flörtölsz más lányokkal...
2010. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

na most

ha azt mondja neked jo 2 honap mulva hogy " édesem ősszejőttem egy sráccal................. de én nagyon szeretlek ..........

akkor mit csinálsz majd maradsz másodhegedüs?????

halgass rám ennek a csajnak csak unalomüzésnek vagy jo ugymond egy ugro deszka vagy neki

halgass rám hidd el tapasztalat

engedd el

2010. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, de ezeket képtelen lennék megfogadni... valamilyen szempontból értelek titeket és talán igazatok is van, de mivel hosszú, magányos évek után végre ő az első lány, akit szeretek, így képtelen lennék eltaszítani őt magamtól. Igen, tényleg furcsa lány és vannak olyan dolgai, amiket még a legjobb barátai sem tudnak/értenek meg vele kapcsolatban, de én már ismerem annyira, hogy tudjam, nem csak játszadozik. Esetleg különböző tippek érdekelnének, amik azzal kapcsolatosak, hogy hogyan legyen egy kapcsolat sokrétű, mozgalmas de mégis nyugodt, tehát, hogy hogyan érhetem el, hogy ne unjon rám? Köszi az eddigi kommenteket és előre is köszi a többit!:);)
2010. júl. 19. 20:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én átérzem a csaj érzéseit, velem is ez van, és tudom, hogy ezek a vágyak egyáltalán nem zárják ki, hogy szeret téged. De ez nem azt jelenti, hogy korrekt lenne mással smárolni, ha veled jár. Sajnos ez ilyen dolog, el kell döntenie.. Ha nem akar elveszíteni, mert szeret, ne smároljon mással. A flört még belefér, de ne ecsetelje neked részletesen. Vállalja csak magára a belső következményeit, ne kérjen önző módon feloldozást, mert nem kaphat tőled, akárhogy is próbálnál megbocsájtani ha megcsalna, őszintén nem tudnál. Szóval választania kéne a két dolog között. Élvezze csak hogy együtt vagytok.. mivel úgyis te vagy csak az első pasija, valószínűleg nem maradsz meg neki örökre, lesz még alkalma kiélnie magát. Ez egy lehetséges szakítási ok a jövőre nézve. De az alapján amit mondott, most téged fog választani. Kérdezd majd meg tőle, ő mit érezne, ha te mással smárolnál. Majd mielőtt olyan helyzetbe kerülne, képzelje el magában ezt az érzést.. Ez rá fogja vezetni a korrektségre.
2010. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
(ja 25 vagyok és csaj)
2010. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérdeztem... egész részletesen kiveséztük a témát... egy darabig nézné, de utána rosszul esne neki. Ezért mondtam, hogy vannak fura dolgai, amit idő lesz elfogadnom.:S Ő azt is elnézné egy darabig, ha én egy másik lánnyal lennék egy ágyban, de egy idő után tuti leszedné rólam a csajt és rám mászna... csakhogy én nem ilyen vagyok... képtelen lennék mással lenni/bármit is csinálni, amíg őt szeretem. Ezt mondtam neki is... emiatt sírt egész este, mert tudta, hogy amiket tenne, az nekem nagyon rosszul esne és akár el is veszíthet és azt is megértette valamennyire, hogy én ennyire hűséges vagyok...
2010. júl. 19. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!