Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalás vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt, most nyáron 2 hétig nem találkozunk mert ő is meg én is más helyen dolgozunk (50km-re egymástól) dolgozunk. volt egy szabad hétvégénk amikor találkozni akartam vele (igaz nem mondtam neki mert meglepit akartam) de a szombati napon a barátnőjének a volt pasijával találkozott, aztán vasárnap is vele volt szinte egész délután (motoroztak ebédeltek.. stb) és nagyon jól érezte magát. nem találkoztunk persze aznap és nekem ez rosszul esett de ő szerinte ezzel semmi baj mert nem történt semmi és úgy is csak barátok... a pasi 40 éves barátnőm 23 (én is 23 vagyok). szerintetek alaptalanul voltam féltékeny?
2010. júl. 12. 23:44
1 2
 11/13 anonim válasza:

szia

1 ha nem tőrtént semmi kőztük akkor is nyugottan lehetsz féltékeny de csek az egészséges határokon bellül.

2. 2 hét nem a világ vége ki lehet azt birni...

3. ha sürübben talizik vele mint veled akkor ott gáz van...

2010. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 AfroAmerikai ***** válasza:

Ilyen esetbe szerintem alap a féltékenység, mert szereted, és félsz, hogy elveszted. Én spec nem enyhén féltékeny lennék, de tanácsolom, tényleg ne kezdj el balhézni vele, mert sztem neked is zavaró lenne ha egy lány baráttal találkoznál csak úgy, és ő is kicsapná neked a balhét. Ülj le vele, és beszéljétek meg, nyugodtan, kettesben. Ha normális és rendes (amit nem kétlek) akkor megérti, és megnyugtat.

*Istenem, honnan szorult belém ennyi bölcsesség? Az utcáról persze!

Remélem segítettem! Béke tesó!

2010. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

en ha a baratnod helyebe lennek biztos megbeszeltem volna a masik passal hogy igy is ritkan talalkoztok es tegyek el maskorra a motorozast... az biztos hogy mar nem szeret anyira ha inkabb vele volt mint veled... minden egyutt toltott percet ki kene hasznaljon...


lehet hogy meg nem csalt meg de fog... vagy elhagy azert a masikert... persze ez csak 1 velemeny

2010. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!