Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalás vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt, most nyáron 2 hétig nem találkozunk mert ő is meg én is más helyen dolgozunk (50km-re egymástól) dolgozunk. volt egy szabad hétvégénk amikor találkozni akartam vele (igaz nem mondtam neki mert meglepit akartam) de a szombati napon a barátnőjének a volt pasijával találkozott, aztán vasárnap is vele volt szinte egész délután (motoroztak ebédeltek.. stb) és nagyon jól érezte magát. nem találkoztunk persze aznap és nekem ez rosszul esett de ő szerinte ezzel semmi baj mert nem történt semmi és úgy is csak barátok... a pasi 40 éves barátnőm 23 (én is 23 vagyok). szerintetek alaptalanul voltam féltékeny?
2010. júl. 12. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a kis féltékenység nem baj ám... de ennél ne vidd feljebb mert az már zavaró. hát ha továbbra is találkozgatnak akkor lehet ám hogy megcsal.... :( de sztem ne félj mert az látszani fog rajtad meg a hozzáállásodon felé kapcsolatban ha lesz valami az úgyis kiderül és észreveszed rajta csinálj úgy mintha nem lett volna semmi :)
2010. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Akitöl anyud óva int ***** válasza:

Ennyi ésszel vegetatív funkciókat nem lehetne elvégezni,

ha csak ebéd volt meg motorozás az hogy a viharban lehetne megcsalásnak számítani.

Féltékeny lehetsz joggal de ez még nem megcsalás.

2010. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Önmagában nem megcsalás, legfeljebb gyanús.
2010. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny lehetsz, én is az lennék, de ebben nincs semmi megcsalás.
2010. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen.. elnézést is a megcsalást nem ugy gondoltam hogy ténylegesen történt valami, hanem hogy mennyire lehet komoly az érzései ha ilyet csinál.
2010. júl. 12. 23:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt már olyan, hogy a barátommal heti egyszer találkoztam (dolga volt), de vagy 3szor egy másik fiúval. semmit nem éreztem iránta. jó barát, és közel lakik, ennyi.


no meg ha meglepetésnek szántad, és nem is szóltál neki, akkor meg nem várhattad, hogy otthon ül, hátha kitalálod, hogy megleped. szervezett be programot magának, mivel nem mondtad, hogy találkozni szeretnél. én is ezt tettem volna, ha nem akarok otthon ülni.

2010. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem csak azzal érzem nagyon jól magam, aki bejön.

18/L.

Simán el tudom képzelni, hogy pl. van barátom, és egy kedves volt osztálytársammal, akivel jóban voltam, elmegyek egyet sétálni vagy motorozni. Lehet, hogy sokat beszélnék neki a pasimról:)

Viszont adódik a kérdés (nem akarlak még jobban felidegesíteni), hogy az a pasi miért akart vele ebédelni, meg vele lenni? Nem lehet, hogy akar valamit a barátnődtől?

2010. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na ez amit igazából nemtudok hogy miért? mert már rég nem találkoztak, korkülönbség is van és igazából nem is ismerhetik egymás olyan régóta hogy barátoknak nevezzék egymást. na meg állandóan azt mondta hogy velem akar lenni ha van rá alkalma és ha ennyire barátok akkor a srác ménem hozta motorral ide hozzám és akkor 3-an lettünk volna.. ehelyett romániába mentek át..
2010. júl. 13. 00:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondd neki póker arccal, hogy nem is tudtad, hogy ilyen jóba vannak azzal a hapsival. És tedd hozzá, hogy nem vajon nem félt az az ember, hogy egy foglalt csajszi félre érti a közeledését?

18/L

2010. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A csaj stílusától függ..

De nem hiszem, hogy lenne köztük valami. Szerintem nem is érez többet barátságnál.


Nekem is van pár nő barátom, akikkel jól érzem magam, de attól csak barátok maradnak.

Van olyan, akiben jobban bízok, mint másban és sok mindent megbeszélünk, nagyon szeretem, de csak mint barátot..


Szerintem a csaj is csak barátként gondol a másik srácra.

2010. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!