Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy srác 22 éves és szűz? (Lányok! )

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 23:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit gáz, ha magamból indulok ki.

Fiúsuliba járok kövér vagyok és ritkán bulizok mégis találtam olyat akit szeretek és mindenre hajlandó.

Szóval valami problémád van, de már kb 10en írták, hogy ők 25évesen is azok voltak meg, hogy nemgáz .... lehet én élek rohanó világban. F/20

Egy srácnak nem olyan nagy dolog elveszíteni nemkell szerelem csak egy gumi és nemhinném, hogy olyan jó magadban ülve kiverni, mert 17éves kortól vannak igényei az embernek ha nem akar minden reggel abba kelni.

Ha ilyen érzelmes vagy akkor vigyázz a nőkkel mert veszélyesek :S... sok sikert simán találsz olyat akinek nem gáz... ennyi

2010. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

23:43


Ez a válasz nagyon korrekt. Teljesen igazad van. Én is lassan 21 leszek. Szűz vagyok, de szerintem nem tartozok elszámolással senkinek sem. Lett volna lehetőségem ezer, de én inkább várok az igazira.


20/F

2010. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

Csak én vagyok ilyen férfik*rva hogy az első szexi csajjal hajlandó lennék elveszíteni? O_o

14/F

2010. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
inkább kislányk*rva vagy...a férfi szó nem való rád.
2010. júl. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Elégedetlen a méretével.Lehet jogosan.

Antiszociális.

Kommunikációs zsákutca.

Depressziós.

Naív ábrándokat kerget.Ezek közűl valamelyik,vagy mind.25/N

2010. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nos.. ami azt illeti elég gátlásos voltam a neveltetésemből kifolyólag,aztán kb. 2-3éve mégis sikerült összejönnöm egy aranyos kedves lánnyal(aki mán nem volt szűz). Nem sürgettem a dolgot, ö meg azt mondta hogy "még nincs felkészülve rá.." Megértettem mert az előző barátjának csak arra kellet, és kihasználta.. Aztán kb. egy év után mikor mán kezdet készen állni én hidegültem el a bizalmatlansága miatt, ez szakításhoz vezettet. Azóta járogattam mán le szórakozni, de valahogy még a megszólítás se megy annyira görcsbe vagyok, talán túl nagy terhet rak rám ez a lelki állapot..:S
2010. júl. 13. 15:15
 17/33 A kérdező kommentje:

Amikor lemék szorakozni szinte roszul leszek amikor látom hogy szinte mindenkinek van barátnöje, csak én álok ott magamba, mán lasan ezért utélokis lemeni szorakozni..:S

Amikor regisztráltam közöségi oldalakra, és kintvolt a mobilszámom, töb aranyos, kedves cinos lány is irt, de mégse sikerült kapcsolatra terelni a dolgot, aszexuális társ lettem csak!

Az élet minden területén megálom a hejem, jövedelmezö önálo saját válalkozásom van, egésségesis vagyok, sportolok, kitünöre fejesztem az iskolákat, mégis a magánéletem romokba hever!

Nem egy angelina Joira ványom, csak egy aranyos kedves lányra akivel megértenénk egymást,de valamije nem jön öszr a dolog...:S

2010. júl. 13. 15:27
 18/33 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért, véletlen ki írtam a komit mielőtt átellenőriztem volna!
2010. júl. 13. 15:29
 19/33 anonim ***** válasza:

A kommunikációs problémák fejleszthetőek.

[link]

És van könyv is-Neil Strauss-A Játszma

2010. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Öööööö..izé, azzal fogok összejönni egy lánnyal hogy megkérdezem, tőle hogy mondják a LIDLI áruház nevét helyesen, vagy hogy fehér zoknit nem húzok fel..??

Bocs de eszt csajozási suli nélkül is megtudom kérdezni bárkitől, legyen az egy 20 éves cicababa, vagy egy 80 éves öregember_:P de még sincs barátnőm,és kétlem hogy e véget szeretne belém életem párja_

Amúgy köszi a segítséget.

Ja és arról a könyvről mán hallottam, meg is van csak az a baj hogy angolul,THE GAME..

Esetleg abban bírnál segíteni hogy honnan tudom beszerezni magyarul, hogy meg is értsek belőle valamit?

2010. júl. 14. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!