Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy srác 22 éves és szűz? (Lányok! )

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 23:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
16%
semmi.. mi lenne? lefeküdnék vele, és már nem lenne az..
2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Semmit azt akkor mi van? Nem nagy dolog!
2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

1:normális srác és még nem talált olyan lányt akit szeret igazán

2:nagyon félénk

2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Semmi.Mi lenne?
2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim 26 és szűz. Szeretem, és egyáltalán nem nézem le emiatt, sőt. Nagyon is értékelem :) 20L
2010. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%
a te pasid 26 éves és szűz? ti házasság előtt nem szexeltek vagy mi? :DD
2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Sokan azt szokták mondani hogy nem gáz ez, meg én értékként gondolok rá, de azé mán kezd unalmas lenni a monogám élet!

Annak ellenére hogy olyan különösebb esztétikai problémám nincs.

2010. júl. 12. 23:27
 8/33 anonim ***** válasza:
39%
hát elég áz.sztem:$
2010. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, de persze attól is függ mi ennek az oka. Nekem van egy 25 éves fiú ismerősöm aki még mindig szűz, de nem azért mert az akar lenni és ez az ő elhatározása hanem mert annyira nyámnyila, tesze-tosza srác hogy ennyi idő alatt sem volt képes egy lányt felszedni. Ül otthon évek óta nap mint nap a gép előtt, a lábát se teszi ki a lakásból (szülei tartják el) és siránkozik hogy neki miért nincs barátnője. Na ez gáz. De ha nem erről van szó csak egyszerűen nem találtál még megfelelő lányt és így alakult akkor azzal semmi baj.
2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
én barátom is szűz volt még 21 évesen. annyi volt a szituáció, hogy neki egy harmonikus, jó kapcsolat kellett ahhoz, hogy le akarjon feküdni a barátnőjével... az előző barátnőjével eleinte le akart, de akkor a lány még nem készült fel, de aztán amikor a lány már akarta volna, megromlott a kapcsolat, a barátom meg nem akart fölösleges kötöttségeket. mi fél év együttlét után feküdtünk le. és örültem, hogy én voltam neki az első. és ő is nekem.
2010. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!