Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megbocsáltható?! Egy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsáltható?! Egy nap átmnetem a barátnőmhőz a pasimmal (szülinapi buli volt).

Figyelt kérdés
úgy este 7körül nagy elkezdet fájni a fejem igy hazamentem a de a barátom még maradni akart a haverokkal. haza mentem és lefekudtem. a pasim ugy hajjnali 4kor ért haza. reggel felhivtam a bnömet hogy na milyen volt mire azt mondta hogy ott volt a uncsitesója. az unokatesója nagyon belevan zúgva a barátomba igy féltékeny lettem. mikor felkelt pasim nem nem mert a szemembe nézzni így gyanakodtam. megmondtam neki hogy nézz a szemembe és úgy mond hogy nem történt semmi. Mire ő elkezdet sirni és szorosan átőlelt. én ebből tudtam hogy valami volt kettőjuk között. én leköltöztem vidékre a szüleimhez. nem láttam de beszéltünk telefonon és 60000x elmondta hogy sajnálja. ?????tanács????? 22/N
2010. júl. 12. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Dobd.
2010. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
lapát
2010. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ mi volt köztük:)

hát mondjuk sztem ha a barátomnak fájt volna a feje és hazament volna lehet h énis vele megyek inkább:)

n

2010. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

de mégis mi volt a csaj mászott rá?

lefeküdt vele

megcsókolta/visszacsókolta

vagy mégis mi?

2010. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Dobnám,mint olimpián a kalapácsot.
2010. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Gyanítom párzás........
2010. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Amit leszürtem az irásodból az annyi,hogy te szeretnéd neki megbocsájtani.ha tényleg keres téged,és látod rajta,hogy igenis szeret,megbánta amit tett(pegig sztem megbánta,különben nem sirt volna,mikor mikor bevallotta)akkor adj még 1esélyt neki.de persze csak akkor,ha ezek után is képes vagy megbizni benne.sok ember esik abba a hibába,hogy megbocsájt,de nem tudja túltenni magát a dolgon,és annyira féltékeny,hogy ezzel teszi tönkre a kapcsolatot.gondold át magadba a dolgokat,és dönts:)sok sikert hozzá:)
2010. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
akkor LAPÁT..
2010. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

gondold végig magadban.nagyon szeretd tudsz neki adni még egy esélyyt?

ha igen akkor hallgasd meg h elmesélhesse,és kiengesztelhessen..ha volt már utolsó esélye akkor az már másabb:S

hajrá:)

2010. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudni és nem a mi tanácsainkra hagyatkozva dönteni.
2010. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!