Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abortusz után lehet még gyerekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után lehet még gyerekem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Max egy kutyád.
2010. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet!Ma már nem csinálják olyan drasztikusan mint 30 éve hogy mindent elkapartak amit csak lehetett!
2010. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem. De manapság már ahogy fejlődik az orvostudomány, egyre ritkább.
2010. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, van, aki sorozatosan abortuszokra jár. Igénytelen sz@r az ilyen, de ez van. Ezt most ne vedd magadra, csak az olyanokra értem ezt, akiknél ez életforma.
2010. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem volt a műtét után súlyos szövődmény (szövetvisszamaradás a méhben, vagy méhsérülés) akkor minden további nélkül lehet még gyereked. viszont több abortuszod NE legyen, írass tablettát.
2010. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, főleg ha az első volt !

Mivel vannak olyanok, akiknek vmilyen fejlődési rendellenesség miatt el kell venni a babát és nekik is lehet utána gyermekük !

Viszont én hallottam már az abortuszról olyat is, hogy nem mindenkivel bánnak kesztyűs kézzel , van akit kitolnak 20 perc múlva, és van aki bent van 1 óráig is és nem azért , mert vmi gond lépett fel műtét közben !:(

2010. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor engem műtöttek én is jóval több mint 20 percet voltam lent a műtőben és nem azért mert ki tudja mit műveltek még velem, vagy nem tudom pontosan mire gondolsz kedves utolsó... a mielőtt közvetlenül elaltatnak még eltelik egy kis idő azzal, hogy előkészítenek, megmérik az ember vérnyomását.. stb és a műtét után még figyelnek egy ideig, ott a műtőben. nálam így volt.
2010. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem 2 ismerősöm is meddő lett az abortusz után...szóval megvan a kockázata ennek is
2010. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam,vagyis hallottam a legjobb barátnőmtől, aki aszisztens, és rengeteg ilyen műtétet látott, hogy van olyan akit kellő figyelemmel és óvatossággal műtenek, van akit pedig szallagszerűen ! Van olyan anyuka, akitől megkérdezik, hogy akar e még szülni. ha azt mondja igen, akkor tágítják elég rendesen, hogy véletlen se sérsenek meg semmit, ha meg már azt modja , hogy nem akar többet szülni, nincs kellő tágítás !

remélem értitek és ez nem csak anyukáknál van, akik már szültek !

Én ezt hallottam és el is hiszem, hogy ki mit hisz el az saját szíve joga, de el tudom képzelni, hogy van erre nagyon sok példa !!!

2010. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, a doki vaksötétben kapirgál egy kis lyukon keresztül. Bizony előfordulhat, hogy vmi kárt okoz bent..

De nem törvényszerű, hogy nem lehet gyermeked. De előfordulhat.

2010. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!