Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas az abortusz ha még...

Fájdalmas az abortusz ha még nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az.
2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Ha még nincs gyermeked,fájdalmasabb,mert ilyenkor felhelyeznek egy méhszáj tágitót,ami pokoli görcsökkel jár..de különben igaz,hogy mindig mindenhogyan fájdalmas...
2011. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tágító állítólag elég kellemetlen érzés. Maga a műtét nem fáj, mivel altatnak.

De lelkileg biztos baromira fáj.

2011. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

inkább lelkileg. nekem pl. még a tágítótól sem fájt, kikapartak, és rögtön kigrottam az ágyból, semmi bajom nem volt. mikor haza mentem, még az nap mikor az abortusz volt, akkor nagyon nagy fájdalmaim voltak, de azután tényleg semmi.mondjuk ez függ a fájdalomtűrő képességedtől, lehet hogy nekem azért nem fájt annyira, mert a félhátas tetkómat érzéstelenítés nélkül csináltattam meg, így észre sem vettem azt a pici fájdalmat... bár ez is egyéni dolog,van akinek eggyátalán nem fáj, van aki bel szakad...


ja és még nem szültem én se:)

2011. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!