Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik annyira a csajok? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
van egy srác akit majdnem az összes lány ismerösöm szeret pedig vannak fura dolgai ( cigi,egérgyujtás stb) és 14 éves és nem értem mért van ez pedig ugyan ugy hajtok a lányokra mint ő szinte ugyan olyan a humorunk meg minden és nem is néz ki jobban nálam szerintem de mégis ...
2010. júl. 12. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A csajok 90%-ka a leggyökerebb pasik után hajt.
2010. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát végülis van benne vmi :)
2010. júl. 12. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az az egérgyújtás? o.O
2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az h kapott egeret és megégeti
2010. júl. 12. 15:39
 5/9 Daniel1993 ***** válasza:

Megofja az egeret és felgyújtja.

Az első hsz-nak igazad van!

2010. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért, mert olyan rosszfiú... sok csajnak ez jön be. De ne akarj olyan lenni, mint ő, mert téged is biztos szeretnek a csajok, csak nem a kis k*rvák. Ők nem annyira szoktak kezdeményezni. Szerintem örülj neki, hogy nem ilyen kis ostoba libák vesznek körül. :D
2010. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sose akarok olyan lenni :D és kösszi :)
2010. júl. 12. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert szerinted a humorotok és a kinézetetek is kb. egyenlő, lehet hogy ez egyáltalán nem így van.
2010. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 G-'za válasza:

Tényleg sok olyan nő/lány van akinek jobban bejön a rossz-fiú... De én is jó pár ilyen csajjal msn-eztem, mert eddig 17 szer voltam feljelentve... ebből 15 csend-háborítás.. 2 miatt holnap megyek bíróságra...

Jahh és 17F

2010. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!