Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés
Van 2 srác aki járni akar velem,de én egyik iránt sem érzek többet jó barátságnál.és van egy srác akit csak naon rég láttam és akkor haverok voltunk és én teljesen beleestem,de nemtom h mi van vele és az se biztos h vakaha még látjuk egymást.pedig én őt naon szeretem.Mit tehetnék vele és a másik kettővel..?
2010. júl. 12. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképp pattnintsd le a kettő közömböst, a márikra meg kezdj el nyomulni. kis célzások, meg ilyesmik
2010. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első kettőt udvariasan visszautasítani, a harmadiktól megkérdezni, hogy van-e esélyed.
2010. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bulis korszakodban vagy, ne stersszelj, hagyd mind a 3-at gangelni, és te leszel a legkirályabb partyarc.
2010. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem keresd fel valahogy azt a srácot akit szeretsz mondjuk neten, a másik ketöt meg koptasd le, ne kezdj olyan kapcsolatba ahol nem érzel szerelmet =)

16L

2010. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy nemtudom őt sehogyan se elérni...:smit csináljak..?
2010. júl. 12. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
kérd meg a másik kettőt, hogy segítsenek felkutatni
2010. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.Mondd meg a két srácnak hogy nem érzel többet irántuk barátságnál,ne reménykedjenek feleslegesen
2010. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!