Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, miért "vonz" ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel több mint egy évig (kisebb nagyobb megszakításokkal) összejártunk,én azt hittem h lesz köztünk vmi több is,nagyon beleszerettem és mikor bevallottam mit érzek akkor a lehető legbunkóbb módon bánt el velem.

Már az első pillanattól kezdve mikor megismertem iszonyatosan erővel vonzott magához. Szégyenszemre hagytam magam elcsábítani és szakítottam is miatta az akkori barátommal. Ő az alatt az egy évben amíg így összejártunk többször is megalázott,ilyenkor nem találkoztunk de aztán pár hét vagy 1 hónap után mindig keresett. Én meg mindig ugrottam,mert azt hittem most más lesz,most több lesz mint csak szex. Az utolsó alkalommal bevallottam neki h mit érzek,akkor ő nem mondott semmit,csak h még megbeszéljük. De nem beszéltük meg,sőt ő inkább csak megalázott és egy olyan dolgot tett amit a mai napig nem tudok megbocsátani. Igaz azóta (hosszú hónapok óta) már köszönünk egymásnak ha találkozunk,és volt h egyszer kétszer rám is írt msn-n.

Tehát ennek a dolognak lassan egy éve lesz,és nekem még a mai napig hiányzik ő. Nem tudom miért. Vannak jobb napok amikor eszembe se jut,és van h napokon keresztül sírva alszok el,mert szenvedek attól h nem lehetek vele :( A legrosszabb amikor látom őt valahol. Sokszor félek még ránézni is,és mégis reménykedem h hátha mond vmit,vagy tesz egy aprócska megjegyzést h találkozzunk.

Még mindig nagyon vonz magához. Sokszor eszembe jut ,és van h azon gondolkodok h ha másért nem is legalább szexért találkozgassunk,mert legalább addig is vele lehetek. De már így is elvesztettem elötte a méltóságom minden darabját,ennyire nem süllyedhetek le. Szeretném vhogy elfelejteni,de nem megy.

Sose fog elmúlni ez az érzés?

Köszönöm h leírhattam,vmivel jobban érzem magam :(


2010. júl. 11. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindenképp jó lenne ha megpróbálnál új kapcsolatokat teremteni mert nem hiszem, hogy lehet jövője ezzel a sráccal. Írtad hogy megaláz meg minden szóval próbálj más, rendes fiúkkal találkozni. És neked sem lenne jó hogy csak a szex miatt lennétek együtt..mert egy ilyen kapcsolat nem egészséges. Tudom milyen az ha valakitől nem tudsz elszakadni akkor sem hogyha tudod hogy nem lesz semmi...de azért próbáld meg!!

Sok szerencsét!

2010. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok, addig tök oké nekem is hogy bevallod mit érzel. Hát én még nem vallottam be és azon filózok hogy bevalljam e neki!Egyébként teljesen ugyanez a történet. Figyelj ha olyat tett, hogy megalázott, bántott, és saját akaratából, akkor tudom hogy közhelyesen hangzik, de nem érdemli meg a könnyeidet. Próbáld letörölni mindenhonnan, ne is halj felőle, ha látod fordulj el és menj át az utca másik oldalára. Járogass el barátnőkkel, bulizni, mozizni, csavarogni, mindegy csak ne járjon rajta az agyad. Gondold át hányszor leszel még szerelmes, nagyon aranyos csajszinak tűnsz, tuti hogy találsz magadnak egy olyan fiút aki megérdemel téged , és szeret, és nem használ ki. :)

16/L

2010. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huuuhhh szívem, veled nagyon csúnyán elbánt ez a pasi.Az ilyen ember nem hogy azt hogy sírj érte, de még azt sem érdemli meg, hogy rá gondolj.Bár tudom ez a te esetedben nehéz, hiszen te beleszerettél.Ez az igaz szerelem, mikor annyira szeretünk valakit, hogy képesek vagyunk vakon megbízni benne és elhinni, hogy a kapcsolatnak van szép.boldog jövője.Képesek vagyunk neki bármit megbocsájtani csak, hogy el ne veszítsük.De legalább tanulhatsz belőle.Hogyan felejtsd el? Semmi féle képen ne keresd, ne hívd, ne írj neki és semmi ilyesmi eszedbe ne jusson, hanem töltsd hasznosan a nélküle eltöltött napokat! Faragj magadból ellenállhatatlan bombanőt, ahelyett, hogy emésztenéd magad!
2010. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23:53 pl: gyúrj hasra, fenékre állj a tükör elé és táncolj nagyon ajánlom a hastáncot az rendkívül csinosít,vagy próbálkozz magadnak a tükör előtt erotikusabb mozdulatokat, hogy ha szórakozni mész elájuljanak tőled,olvasgass hasznos magazinokat hogy onnan is elles pár taktikát,tanulj,írj verseket, történeteket, flörtölj más pasikkal, még, akk is, ha komoly kapcsolatot nem akarsz tőlük legalább azokból is tanulsz és ha legközelebb találkoztok ez a apsi úgy odáig lesz érted, hogy meg fog veszni, de akkor már te nem fogod odaadni magad igaz???
2010. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
így twelnek majd a napok, ne foglakozz a jövővel, ha hiszel a sosban akkor ha egymáshoz vagyok valók úgy is együtt lesztek, ha nem nem,,ennyi..
2010. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és am más csajokra hajt rajtad kívül vagy hajtott???
2010. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hiszek is a sorsban meg nem is... nem tudom h amig mi igy összejártunk hajtott e más csajokra,sztem most van neki vkije,vagy nem tudom... próbálok inkább nem gondolkodni ilyeneken

De én így még nem voltam soha egy fiúval se h ennyire a hatása alá kerültem volna,és h ennyire nem bírom kiverni a fejemből,szívemből!

2010. júl. 16. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy ívben kerüld el mert ő biztos tudja hogy oda vagy érte és kihasznál semmikép se menj bele egy szexkapcsolatba mert mégjobban megsérülsz.

Kezdj bele új dolgokba egy laza kapcsolatba, új meló, sport, bulik.... érezd jól magad és lesz új kapcsolat.

2010. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már lassan egy éve lesz h nem keres,és én sem őt. Néha látom őt az utcán,ilyenkor a szívem majd kiugrik a helyéről,és csak reménykedek h hátha mond vmit csak egy szót vagy akármit,amitől most másképp lenne! De örülök h egyáltalán egy helót oda vet...
2010. júl. 16. 21:33
 10/10 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok egy csajjal :) Annyi, hogy köztünk nem történt semmi komolyabb, de eléggé hülyített. Tegnap döntöttem úgy, megszakítom vele a kapcsolatot. Örült, hogy felmentem hozzá jókedvvel fogadott, vittem a kedvenc gyümölcséből, aztán elmondtam, hogy nekem ez így miért nem jó és viszlát. Egy kicsit összeomlott, engem meg nem érdekel és jobban is érzem magam. Ha látod, legyél vele kedves, de a lelkedből töröld ki, ne keresd. Köszönj rá nagy sunyi mosollyal, de amúgy szard le. Sztem nem lesz köztetek soha semmi, nem is lenne helyes, ha bármibe belemennél, de ez jót tesz az egódnak. Mosolyogj a pasikra, ha úgy van flörtölj, rakd rendbe az egódat. Ha érzed, hogy kellesz másnak is, sztem könnyebben elfelejted. Én is ezen vagyok most, és napról napra könnyebb. Nem zavar, hogy egyedül vagyok, volt ez már így, és lesz máshogy is, a lényeg hogy a magad iránt érzett szereteted erősödjön. Ha szereted magad és rendben vagy belül, ez látszik a kisugárzásodon és felfigyelnek rád...azt hiszem :)
2010. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!