Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor legyen féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor legyen féltékeny az ember vagy sem?

Figyelt kérdés
Úgy értem valaki azért hisztizik,mert nem féltékeny a párja,mintha nem is érdekelné,mások meg azért,mert túl féltékeny a párjuk.Mi az arany középút?
2010. júl. 11. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.

Az is baj ha nagyon az vagy, de az is ha nem.

Az arany középút az az, hogy megkérdezed hova megy, kivel, mikor meddig. De nem hívogatod folyton hogy holvagy, kivel stb..és nem csapod ki a balhét mindenen.

2010. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdemes féltékenynek lenni semmi esetben.Az csak megmérgezi a kapcsolatot.
2010. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit megengedett a féltékenység, de ne durvuljon el!

A két embernek bizalommal kell lennie egymás iránt, e nélkül nem működik egy kapcsolat, vagy legalábbis nem sokáig! De ha egy kicsit féltékeny az ember az még jó is, mert a másik érzi hogy még mindig szeretjük!

2010. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az,ha csak akkor csinálsz ügyet bizonyos dolgokból,mikor ténylegesen és egyértelműen megaláznak és kihasználnak tettek formájában,és az,ha tisztán átlátod,hogy minden két emberen múlik,ergo a párod ugyanúgy hibás,mint az a személy,aki el akarja csábítani.Ugyanis akit el lehet venni Tőled,azért egy percig sem kár.Létezik egy olyan szó a szótárban,hogy hűség,és egy olyan is,hogy monogámia.Aki számára ismeretlenek ezek a szavak,az saját maga is aktívan részt vesz a kellemetlen helyzetek előidézésében.
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

arany közértpult! XD

Szerintem egy kapcsolatban a bizalom a legfontosabb és a féltékenység tulajdonképpen ennek a hiánya!

2010. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igenigen,de mint nő,elárulhatom,hogy nem esik jól ha cukin írogatnak a páromnak csajszikák...:) én idősebb vagyok a barátomnál.de igyekszem visszafogni magam,felesleges balhézni a közösségi oldalak miatt például.ti hogy látjátok?
2010. júl. 11. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
én pl (tudom hogy csúnya dolog, de pont a bizalom hiány miatt csináltam) megnéztem az akkori barátom iwiw-jét, és hát írogattak neki csajok, de ő is olyan szinten írogatott vissza...nem sokáig maradtunk együtt...
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy cukin írogatnak neki csajszikák az iwiwien,önmagában még nem jelent semmit,ameddig nem foglalkozik Velük.Persze ha adná alájuk a lovat,flörtölgetne és kikezdene Velük,teljesen jogosan esne rosszul Neked.neked kell tudnod,melyik helyzet áll fenn,hallgass a megérzéseidre,és gondold át a helyzetet.
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) vannak lánybarátai...és tényleg megbízom benne,de vmelyik nap felhoztam hogy igen cukin írt vissza ő is...ilyen közvetlen,nagyon kedves személyisége van,ezért nem veszem fel nagyon az ilyesmit.hát kicsit összekaptunk,hogy mindig a közösségi oldal miatt van a vita,mikor én nem is veszekedtem,csak említettem,sőt,először csak a lányt hoztam fel,hogy mit írkál...aztán mondtam hogy jó,engem nem érdekel hogy kivel mit beszélget,az ő magánügye.akkor meg kiborult hogy nem is érdekel engem,mert őt is érdekli hogy mit csinálok.ezért nem értem hogy mit szeretne:)
2010. júl. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!