Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket is zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is zavar ha a pasitok mikor hazament utána már nem is ír? Tudom hogy valószínűleg hülyeség de engem akkor is zavar. Ti mennyit beszéltek a párotokkal egy nap? Majdnem egy éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 20:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2019. júl. 23. 21:09
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Azért egy jó éjszakát üzenetet dobhatna.😳🤔

Legalább is a tapasztalataimból ítélve. 🤓 Mi 18 éve vagyunk együtt, gyerek nincs, de ha távol vagyunk mindig beszélünk/sms-ezünk lefekvés elôtt. És a ti kapcsolatotok még gondolom elég friss, mi lesz később? 😐

2019. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szokta írni de nem mindig, igazából érzem hogy szeret csak na, ezek néha jól esnének.
2019. júl. 23. 21:48
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel csak pár hónapja vagyunk együtt, viszont évek óta ismerjük egymást. Mindketten elmúltunk 40 évesek, és persze dolgozunk, amikor lehet találkozunk. Viberen kisebb-nagyobb szünetekkel, de folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, vagy ha mindketten ráérünk, akkor felhívjuk egymás.

Azt gondolom, hogyha a randi után rendesen elbúcsúztatok akkor nem muszáj, hogy utána is irogasson, bár mi is szoktunk. Viszont a pasik se mindig szeretik ha egy nő rájuk telepszik. Ő is gondolom otthon pihenne, filmet nézne vagy hasonlók.

2019. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, és baromira zavart. Úgy éreztem, hogy akkor megvolt amit akart, és nem is érdeklem. A megoldás az volt, hogy rákérdeztem, miért nem ír olyankor. Egyszerű oka volt, nem akarta, hogy esetleg elegem legyen abból, hogy folyton egymás nyakán lógunk, de ha tudta volna, írt volna. Azóta mindig ír, 3 éve járunk :)

Ne aggódj. Lehet, hogy nála is csak ennyi a helyzet.

2019. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 2 éve vagyunk együtt és mindig beszélünk akkor is, ha aznap találkozunk.

Nyilván ha fáradt, dolga van vagy szimplán csak lazulna nem bombázom 5 percenként, hogy "deménemííírsz".

2019. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyunk együtt.

Este mindig beszélünk telefonon, ha pedig napközben eszünkbe jut valami, leírjuk a másiknak, de ennyi.


Ettől függetlenül megértelek kérdező, de minden ember más. :) Ülj le vele beszélni erről, mond, hogy neked mire van szükséged, és jussatok egy olyan megoldásra ami mindkettőtöknek megfelel.

Ha ez segít: régen mi se beszéltünk esténként telefonon. Én mondtam neki, hogy szeretném, és azóta mindig felhív.

2019. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy éve együtt vagyunk, midnennap talakozunk,mindig írunk egymásnak ha mindketten online vagyunk, es egyszer sem volt olyan hogy lefekvés előtt nem jutott volna ido egy "joejt szívem" - re
2019. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!