Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket is zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is zavar ha a pasitok mikor hazament utána már nem is ír? Tudom hogy valószínűleg hülyeség de engem akkor is zavar. Ti mennyit beszéltek a párotokkal egy nap? Majdnem egy éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
9 hónapja vagyunk együtt. Néha fél napig nem írunk egymásnak semmit. Van, amikor egész nap csak annyit írunk egymásnak, hogy "szeretlek", "én is". Amikor találkozunk, minden szuper. Nem kell állandóan a telefonon csüngeni.
2019. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha van valami kérdésetek kérdezzetek, első kapcsolatom és olyan tapasztalatlanak érzem magam.. 😂
2019. júl. 23. 20:37
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál, csak nekem néha jól esne ha legalább egy jó éjt uzit írna, mert tudom hogy otthon facebookozik meg gépezik.
2019. júl. 23. 20:38
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Mi mar egyutt elunk de amikor ez meg nem igy volt este beszeltunk csak hosszabban. Napkozben neha egy egy uzenet de volt hogy az se. Az esti volt fix de ha nagyon faradtak voltunk siman bealudtunk elotte vagy kozben. Ne tapadj ra tulsagosan akkor se ha elso kapcsolat.
2019. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő már mondta is pedig h nem annyira tudja magát kifejezni, én jobban bújós vagyok meg ilyenek.. Amúgy én 19L ő 26F
2019. júl. 23. 20:48
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Minden kapcsolat más és más, mint ahogy mindenki igényei is mások is mások.

Nincs olyan út, ami mindenkinek beválik, és ha te hiányolod a pároddal való beszédet, akkor hiányolod, nincs ezen mit szégyellni.

Amúgy beszéltek/találkoztok eleget, vagy csak ezzel a munka utáni idoszakkal van bajod?

2019. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem elég sokat találkozunk, egy helyen élünk ő általában este 6,7 ig dolgozik de hazafelé beszokott nézni 2_3 naponta vagy egy két percre. Olyan is szokott lenni hogy egymasnal alszunk van hogy 3 napig is és utána is ugyanúgy eljon.
2019. júl. 23. 20:59
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy velem van a baj csak néha ramjon ez a hülyeség neki meg persze nem mondhatom mert hülyének nézne valószínűleg.. 😂 Mikor mások van hogy 1 héten egyszer találkoznak. Szerintem önbizalom hiány lehet a baj amit ugye magamban kéne helyre rakni, ez nem az ő hibája
2019. júl. 23. 21:00
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
9 éve vagyunk házasok, ha nem vagyunk együtt Messengerezünk, átlag óránként.
2019. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek a kérdezővel. Nem vagyok birtoklós nő, de szeretem, ha kölcsönösen foglalkozunk egymással. Naponta egyszer-kétszer beszélünk.
2019. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!