Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, volt már, hogy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy szűz fiúval csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

HA igen, hogy történt? Milyen volt a szüzesség elvétele?

Hány évesek voltatok és hányadik partner volt? ő hány éves volt?


2019. júl. 18. 20:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
#10 Honnan veszed azt, hogy egy szűzzel rosszabb? A szexualitás nem a teljesítmenyről szól, hanem a közös élvezetekről. A te hozzáállásoddal hozzájarulsz ahoz, hogy veled se élvezné igazán, mert aki nem áll barátságosan és kedvesen a másikhoz, hanem lekezelően nem lesz egy szexistennő. Javaslom ne kezelj le senkit se azért, mert még nem volt szerencséje párt találni, mivel a pár találás legnagyobb részt szerencsén múlik. Na meg, hogy esne neked az hogyha még szűz lennél és ezt mondaná rád valaki? Beképzelt baromnak találnád, ugye? Ne legyél senkivel se lekezelő! A minőség fontosabb, mint a mennyiség, nem a volt tapasztalatoktól lesz jobb valaki!
2019. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Blablabla, hát persze. Akinek velem volt az első csókja, az is béna volt. Az emberek ha valamit először csinálnak, általában bénák ez van. A többibe bele sem megyek. És vannak barátnőim szűzfiús tapasztalatokkal, nem egy szexuális csoda egyik sem, legfeljebb annak, akinek valami szűzfétise van, vagy alacsony igényei.


Nagyon kell szeretni valakit ahhoz, hogy ne csak az járjon a fejedben, hogy mennyire rosszul csinálja és mennyire nem jó neked, miközben próbálkozik. És ha valakit valakivel megcsalok, valószínűleg egyiküket sem szeretem annyira. Ha valakihez szexért megyek, akkor vagy megkapom, vagy nem megyek. Ilyen szempontból a férjem után egy szűz fiú lenne az utolsó, aki jól tudná csinálni. Egy olyan emberrel szemben, aki nem hogy tapasztaltabb, konkrétan velem is tapasztalt már és kikísérletezett elég dolgot?


Ideális esetben teljesítmény szempontjából első az ember aktuális párja, utána jön az ex, utána egy tapasztalt idegen, utána egy tapasztalatlan idegen.

2019. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
Miért jó neked számokba mérni az embereket? Úgy hiszem nem olyan egyszerű a világ ahogy te gondolod. Ha férjednek nem lett volna előtted egy kapcsolata sem akkor annyival másabb lett volna, nem az az ember lenne akivel vagy? Mi van akkor, ha valaki tapasztalt, de az összes barátnőjét bántotta, megcsalta? Az is ugyanolyan tapasztalat, mintha mondjuk volt 1 kapcsolata, de az boldog kapcsolat volt? Azért ne legyél ennyire felszínes, lekezelő és ne legyel ennyire büszke rá, mert ez a viselkedés nagyon gáz. Nem csak neked mobdom ezt, hanem mindenkinek üzenem. Akiből hiányzik a humánuság nem tapasztalja meg a kapcsolatok mélységeit és valszeg a baráti kapcsolatai is ugyanolyan haszonelvűek és felszínesek.
2019. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%

Szüz fiu hidd el, tenylex max annak kell akinek vmilyen fetise van vagy pedofil.

Egy nönek Férfi kell. Ez màr csak ilyen :)

2019. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%

"Ha férjednek nem lett volna előtted egy kapcsolata sem akkor annyival másabb lett volna, nem az az ember lenne akivel vagy"


Kiscsikó, elfelejted, hogy a férjemmel úgy jöttem össze, hogy voltak érzelmek. Ergo akármilyen béna lett volna az ágyban, eleinte toleráltam volna akkor is, mert szerettem és nem a szexért jöttünk össze. Később lehet, hogy okozott volna gondot, ha nem sikerül eltalálnunk egymás igényeit és kielégíteni egymást, de nem, nem okozott volna gondot önmagában az, ha szűz.


Te ezzel szemben egy idegen kissrácról beszélsz, akire elvileg le kellene cserélnem azt az embert, aki a korábbi tapasztalatai miatt elsőre sem volt rossz az ágyban, de ha az is lett volna, épp eleget voltunk együtt, hogy olyan precízen el tudja látni a bajom, hogy a szex miatt biztosan ne lépjek félre mellette (és mással is csak akkor szexeljek, ha a kapcsolatunknak vége és vagy unatkozó szingli vagyok, akinek volt egy nagyon jó randija vagy megint szerelmes).


Érted már, mi a probléma? Nem dugok valakivel, akinél itthon biztosan akad jobb és nem csak azért, mert szeretem vagy mert jó a kapcsolatunk, hanem azért is, mert ha nem lenne így, valószínűleg szakítanék és akkor is csak úgy szexelnék szűzzel, ha kiváltott belőlem más érzelmeket is, mert ha szexuális kielégülésre vágyok, vagy meglátogatom valamelyik nem foglalt exem, akivel volt már egy este alatt 7 orgazmusom, vagy bepróbálkozok egy olyannál, aki másnak okozott már ugyanennyit.

2019. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit úgy viselkedsz, mintha munkatapasztalat nélkül akarnál egy senior helyére menni egy idegen cégnél. Ha a főni nem a haverod, hogy pátyolgasson és mentorált legyél, amikor valakivel nem elégedettek a cégnél, előbb vesznek fel egy ismerős, majd egy idegen arcot sok tapasztalattal, mint egy 0km-es messziről jött embert, aki azt mond, amit akar, ha bizonyítani nem tudja.
2019. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Szuz fiu vagy szűz ferfi?

ha vki stuz az nem.jelenti azt h rossz nem ertem mirol beszel mindenki.

A szűz is lehet jó ha szenvedelyes stb. inkabb a kortol fugg.

2019. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%

Szűz ferfi!!!!!!

Mi vaaaaaaaaan?

Lehet jó, csak kórtól függ!!!!!?


Szóval szerinted,aki úgy erett ferfivá,hogy nem volt nővel,szerinted vele lehet meg jó !!

S miert nem volt eddig nővel???

Lakatlan szigeten elt?

Nagyon gáz!

Szazszor inkabb egy 17 eves!

2019. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért csalnám meg valaki olyannal, aki még nála is bénább?
2019. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Az első nőt, akivel voltam, buliból vittem haza és velem csalta meg az akkori pasiját.
2019. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!