Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem vagy szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy szex?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy értelmes, felnőtt válaszokat szeretnék. Ha lehet, elsősorban férfiaktól.


Kb, másfél éve belebonyolódtam egy szeretői kapcsolatba. Mindketten házasok vagyunk. Nem csak szex volt, dumáltunk egyéb dolgokról is. Régen egy pár voltunk, és összesodort minket az élet..

Megbeszéltük, hogy a házasságunkat nem adjuk fel, e mindkettőnknek épp hiányzott az izgalom az életéből.

Én beláttam, hogy ő nekem egy fontos ember, ő is azt mondta, hogy velem kerek az élete. Egy idő után elkoptak a beszélgetések, ő már csak a szexről tudott beszélni.

Amikor szóvá tettem, hogy ez nekem fura, közölte, hogy ő csak szeretőt akar, mást nem. Célozva ezzel arra, hogy dumálni már nem akar, csak dugni. Már elnézést a vulgaritásért.


Más is kapott már ilyet egy hosszabb szeretői kapcsolatban?


2019. jún. 30. 15:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Kivéve abban más, hogy nem vállaljátok fel egymást és csak sunyiban tudtok találkozni úgy, hogy a párotok szemébe hazudtok és hülyének 🙈
2019. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez teljesen egyértelmű, téged hlyít a pasi és csak dgni tart. Kész. Számára semmi más bonyodalom nincs a dologban. Ha szakítasz vele, lesz más. Ennyi.
2019. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Menekülj tőle minél előbb, mégha rámegy a házasságod akkor is. Borítani fog a szerető, de ezzel számolni kell egy ilyen jellegű sztoriban.
2019. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok, párkapcsolatom van, és emelet volt egy szeretői kapcsolatom. Hozzáteszem: sosem kerestem ilyet, monogám vagyok, és alkalmatlan a szexkapcsolatra. Mégis összejött... Sosem volt illúzióm afelől,hogy egy ilyen kapcsolat - főleg a pasi részéről- minimális érzelemmel és minimális egyéb - pl. beszélgetés, közös program- igénnyel jár. Ha mégis így van az a pasi nem szexkapcsolatot keres, inkább fél, vagy valami egyéb ok miatt nem akar kilépni a kapcsolatából és így pótolja ami abból. hiányzik.


Sosem gondoltam azt,hogy a hétköznapi, munkahelyi, családi, vagy a világ dolgait megbeszélni. Természetesen mi is beszélgettünk,tudtunk egymásról alap információkat /idegenként ismerkedtünk/,de nem bonyolódtunk bele egymás életébe.


Én védtem magam attól,hogy esetleg többet érezzek Iránta mivel tudtam,hogy tartós kapcsolatként nem működne, szerintem Ő is ugyanígy gondolta.


Ha korábban egy pár voltatok és szakítottatok, annak biztos megvolt az oka.


Köztetek az állhat fenn ami általában egy ilyen kapcsolatban gyakran: Te többet érzel/szeretnél/vársz ettől a kapcsolattól mint Ő. Nehéz kordában tartani az érzelmeket, de ha úgy érzed,hogy ez így Neked már nem +-t ad, hanem bonyolítja az életedet szakíts, mert ebből a részérőlé sosem lesz több.

2019. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Külön kell választani a szerelmet és a szexet.

Én voltam olyan pasival akivel megvolt a szikra, külsőre belsőre nagyon jó volt, tökéletesen összeilletünk és még sorolhatnám, de a szex az nem volt jó vele.

De voltam már olyan pasival is, akivel kapcsolatot nem tudtam volna elképzelni, nem úgy tekintettem rá, viszont a vágy, a vonzódás megvolt felé és a szex is baromi jó volt vele.


Nálatok lehet az is, hogy amúgy nagyon jól ellettetek volna, csak ugye együtt élni ti nem tudtatok, nem tudtatok kompromisszumokra jutni, vagy esetleg nem bírtátok egymás 1-2 tulajdonságát, ergo nem tudtatok összeférni, de ezen kívül minden más jó volt.

Így pedig az egész kötetlen, nem tartoztok egymásnak beszámolóval, függetlenek vagytok egymástól, de jó a szex és jókat is tudtok beszélgetni. De ennyi, mint írta összeköltözni együttélni ettől függetlenül nem tudna veled, tapasztalata is van, hisz már voltatok együtt.

És az egyik hozzászólóval nagyon egyet tudok érteni, vannak olyan dolgok amit a megcsaló otthon nem kap meg, ezt próbálja megtalálni a szeretőben.

2019. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
"A miénk hat éve tart, szinte minden olyan, mint egy normál párkapcsolatban." A szerető és a normális szó, nagyon nem fér meg egy mondatban.
2019. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
"de jó a szex és jókat is tudtok beszélgetni" Annyira jókat, hogy a pasas csak a szexről beszélne vele. :D A szex pedig csak azért "jó", mert titkos, sunyiban kell csinálni. Amint "nyilvánossá" válik, rögtön oda a varázs.
2019. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!