Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem vagy szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy szex?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy értelmes, felnőtt válaszokat szeretnék. Ha lehet, elsősorban férfiaktól.


Kb, másfél éve belebonyolódtam egy szeretői kapcsolatba. Mindketten házasok vagyunk. Nem csak szex volt, dumáltunk egyéb dolgokról is. Régen egy pár voltunk, és összesodort minket az élet..

Megbeszéltük, hogy a házasságunkat nem adjuk fel, e mindkettőnknek épp hiányzott az izgalom az életéből.

Én beláttam, hogy ő nekem egy fontos ember, ő is azt mondta, hogy velem kerek az élete. Egy idő után elkoptak a beszélgetések, ő már csak a szexről tudott beszélni.

Amikor szóvá tettem, hogy ez nekem fura, közölte, hogy ő csak szeretőt akar, mást nem. Célozva ezzel arra, hogy dumálni már nem akar, csak dugni. Már elnézést a vulgaritásért.


Más is kapott már ilyet egy hosszabb szeretői kapcsolatban?


2019. jún. 30. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert mégis mi másról szólna egy szeretői kapcsolat? 🤔 azt kapod amire jó vagy ebben a kapcsolatban: szexet. Kész vége pont. A szeretői viszony nem párkapcsolat hogy többet várjon az ember... persze tudom, nálatok más, blablabla...
2019. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki úgy gondolja, hogy az ő esete más :) Lehet, hogy eddig valami köd lebegett a szemem előtt..
2019. jún. 30. 15:35
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a szeretosdi altalaban a szexrol szol. Ennyi.
2019. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, biztos. De miért vársz többet ettől amúgy is, mint amit magába foglal egy viszony? Ha érzelmileg sem kapsz meg a férjedtől mindent akkor meg el kell válni.
2019. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Kiismert és tudja hogy bármikor kéznél vagy, plusz korábban egy pár voltatok, nem tudsz már újat mutatni neki. Minden adott ahhoz hogy csak használjon, mivel a feltételeket megbeszéltétek. Ne csodálkozz ha csak dugni akar! Szakítsd meg vele a szexkapcsolatot vagy maradj a használati tárgya. A döntés a kezedben van, ha meg necces a dolog akkor vállald a következményeit. 30/F
2019. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Nagyon jól megfogalmaztad! Én próbálnám vele megszakítani a szexkapcsolatot, de az nem tetszik neki.. Nyilván :) Köszi szépen, amúgy tényleg jó, hogy ezt így leírtad.
2019. jún. 30. 16:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Remélem jól fogsz dönteni. Ebből a helyzetből senki sem fog nyertesen távozni ezt tudod, ezért írtam hogy vállalni kell a következményeket. Ha még nem vagy annyira idős, kezdj új életet mással és tiszta lappal.
2019. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
És egyébként mit szeretnél? Hogy szeressen? De akkor vállnotok kéne. Amit nem szeretnél.
2019. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
A szeretői kapcsolat nem feltétlen csak szex. Van, hogy ennél sokkal több. A miénk hat éve tart, szinte minden olyan, mint egy normál párkapcsolatban.
2019. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Így van, kedves 9-es!
2019. jún. 30. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!