Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha munkából hazaérve rajtakapnád a párod (akit szeretsz), amint az ágyatokban hancúrozik valakivel?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnál? Volt, akivel megtörtént?

Számít ebben az esetben, hogy egy idegennek csalt meg vagy egy közeli ismerőssel?



2019. jún. 19. 10:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%

Attól függ! Ha a barátnőm egy lánnyal lenne, akkor érdeklődve figyelném, lehet engem is bevennének. :) :) Ha bevennének semmi gond :D :D


Ha másik pasival, akkor kb mint a 20-as válaszoló, nem tudom hirtelen mit tennék, de nem esne jól, az biztos.

2019. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha saját ágyamban kufircolnának, akkor ott embörhalál lenne szerintem.
2019. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A hollóházi bánná. :D
2019. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnék! Annyira, hogy el sem hiszed. Mármint egyedül vagyok sajnos, így gondolhatod :)
2019. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy reagálnék.


De ismerve magamat, biztos, hogy mérges lennék és otthagynám őket a francba. Ha a csaj nálam lakna, kiraknám szó nélkül, ha meg én nála, akkor azonnal eljönnék.

2019. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Elgondolkodnék, hogy mit csináltam rosszul. A párom hűsége ugyanis az én kezemben van, mint ahogy az enyém az ő kezében. Ha nem tudtam fenntartani a szerelmét, s a hűségét, akkor a hibát elsősorban magamban kell keresnem. Tévedés ugyanis azt hinni hogy a hűség egy tulajdonság. Nem az, hanem egy állapot. Vagy döntés, nevezhetjük, aminek akarjuk, de tény, hogy mindig VALAMIÉRT vagyunk hűek. Ha ez a valami okafogyottá vált, lehetünk akármilyen gerinctanulmányok, a hűségünk csak az első komolyabb kísértésig tart majd.
2019. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbeszéltük, hogy ez undorító dolog. Szóval ez az a megcsalás, amit nem bocsájtanánk meg egymásnak.


Szóval ha csak egy megbotlás becsúszna, azt még helyre tudnánk hozni. De a saját ágyunkban csinálnánk meg ezt a másikkal, akkor az arra menne ki, hogy a másik szakítson. És ez meg is történne.

2019. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Abban biztos vagyok hogy az elején lefagynék, a végén meg szó nélkül mindent hátrahagyva elmennék szülőkhöz/barátokhoz, de azt nem tudom lenne-e akkora önuralmam hogy nem szólnék egy szót sem és azonnal sarkonfordulok, vagy elkezdenék kiabálni. A nőt mindenesetre nem hiszem hogy el tudnám viselni a házamban, így lehet hogy először őt raknám ki, aztán pakolnék egy bőröndöt éa úgy mennék el.
2019. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!