Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha munkából hazaérve rajtakapnád a párod (akit szeretsz), amint az ágyatokban hancúrozik valakivel?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnál? Volt, akivel megtörtént?

Számít ebben az esetben, hogy egy idegennek csalt meg vagy egy közeli ismerőssel?



2019. jún. 19. 10:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

Kihajtanám őket egy szál semmiben az utcára.

32/f

2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
#11 Édes a bosszú? :D
2019. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

A nőt valószínű kitessékelném úgy, ahogy van. A ruháit az ajtóban a kezébe adnám, ha ott marad valami, azt az ablakon utána hajítanám.

Aztán megkérdezném a férjemet ezt még is hogy gondolta... Megcsal? Csaljon, ismeri erről a véleményem, de a közös lakásunkban, a közös ágyunkban? Ráadásul úgy, hogy tudja bármikor hazaérhetek? Ennél megalázóbb nincs. Meghallgatnám a miértjeit és a stílust, amiben mindazt előadja, aztán becsuknám magam mögött az ajtót, felhívnám a legjobb barátnőmet, aznap a sárga földig innám magam sebnyalogatva és nála aludnék. Aztán másnap tisztább fejjel igyekeznék végig gondolni az előző esti magyarázkodását és szép lassan, nyilván hetek alatt letisztulna, hogy elválok e vagy sem.

2019. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Azonnal elhajtanám azt, akivel az aktus folyt, adnék neki 5 percet, hogy felöltözzön és elhajtson (mindegy, hogy tudta-e, hogy a párom foglalt-e vagy sem, jogom van ahhoz, hogy eldöntsem, kit akarok látni a lakásomban... szerencsére vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy valszeg legalább félig tulajdonos lennék). A párommal meg szakítanék (valószínűleg sírnék is, és kulturáltan fogalmazva, de emelt hanggal), és a tulajdonosi helyzettől függne, hogy mit csinálnék utána. Ha én lennék 100%-ban a tulaj, akkor neki is adnék pár percet, hogy a cuccaivel együtt eltakarodjon azonnal. Ha meg ő is tulaj, akkor villámgyorsan elkezdeném intézni azt, hogy ki hogy hova költözik utána.


Igazából csak abban lenne más, ha közeli ismerőssel csinálná, hogyha nekem azzal az ismerőssel jó kapcsolatom lenne, elvágná magát előttem ő is örökre... sőt akkor is, ha nem is ismerős, hanem rokon.

2019. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25%
Röhögnék egy hatalmasat, hogy már megint kifogtam, aztán elküldeném a francba, a nőnek pedig megköszönném.
2019. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Faszikamat kegyetlenül segbe..nam szárazon... 30f
2019. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14%
A válaszok alapján, itt sokan megérdemlik hogy megcsalják őket:))
2019. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem első sokkra rosszul lennék.Én tényleg hiszek abban hogy lelehet élni egy emberrel az egész éltünk.Második sokkra meg végig vernék rajtuk egy jo nagy cserép léccel.Mind a kettőn.
2019. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
16%
Be kell szállni harmadiknak. :D
2019. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszintén, hogy nem tudom hogyan reagálnék. Ha jó passzban lennék akkor talán kinevetném, hogy ennyiért felrúgta a kapcsolatot azzal a tudattal, hogy többet veszített mint én. Ha viszont szar napom lenne akkor lehet megemlegetnék mindketten azt a napot. Nem könnyű megmondani mi pattanna el bennem vagy nem.

Remélem sosem kell megtudnom mi lenne ha ...

2019. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!