Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha arra mennétek haza, hogy a párotok épp megcsal titeket? Ráadásul pont a közös ágyatokban?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek! Azaz Vérfürdő Kapitánykodástól menteseket.
2016. aug. 22. 12:49
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%
Eltartanám a szám a döbbenettől... és mielőtt magyarázni kezdene, 180 fok hátraarc és fénysebesen elmennék a közeléből mielőtt olyat csinálok vagy mondok, amit én, ő, megbán esetleg a törvény bünteti. Valószínű a legközelebbi baráthoz rohannék kisírni magam, vagy felhívnék valakit akivel ezt meg tudom beszélni. Ő meg ideiglenesen ignorálva lenne.
2016. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Összeszedném a cuccomat és angolosan távoznék.

Többet látni se bírnám!

Persze ez csak a "békésebb" verzió.

2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
tegnap már megválaszoltuk.
2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vérfürdő nem lenne....

Elsőre a csajt kizavarnám a búsba, ha van rajta ruha, ha nincs.

Második lépés: pakolhat a pasi. Viheti amit hozott. Van rá egy órája.

Ami marad, azt bevágom a kazánba. Ha kell, begyújtok én 40 fokban is.

Az legkevésbé sem érdekelne, hogy hova megy, akkor se, ha 99%, az utcára kerül, mert max. a csaja fogadja be.


Zárcsere, új kutya. (A régi mellé, nem helyette, de őt ne ismerje.)


Ez a békés verzió.


Ha háborogni mer, vagy nem szeretne csomagolni, esetleg agresszívan lép fel, akkor jön a nehéztüzérség.

Napokon belül nem lenne munkàja se, az életben nem tud a szakmájában elhelyezkedni, teljes mértékben padlóra küldöm.


A legdurvább az egészben, hogy tünci kis aranyos lányból ezt sose nézné ki. ;)

2016. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szerintem elhánynám magam a döbbenettől és az undortól. Aztán a csajt meg a barátomat kirugdalnám az ajtón, a ruháikat meg utánuk dobálnám az ablakon. Aztán ott folytathatják. :D
2016. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Osszecsomgolnek es elmennek, telefont soha tobbet nem vennem fel neki es minden kommunikaciot megszuntetek.


A volt ferjem megcsalt (nem a sajat agyunkban) kiderult, ott sem rendeztem jelenetet, csak kozoltem h egy hete van elcuccolni ez aalatt az intervallum alatt csak a legminimalisabbat kommunikaljuk egymassal. Persze o nem akart valni, de pont leszartam:-))

2016. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha az enyém lenne a ház akkor: A csajt a hajánál fogva dobnám az utcára úgy ahogy van. Az exem és az ő cuccai pedig utána!

2.Ha az exemé a ház: a csajt akkor is kidobnám az utcára. Utána összecsomagolnék és elmennék a házból.

2016. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En a parommal elek az o hazaban es emellett berelek magamnak egy kis garzont, mert nem koltoztunk meg hivatalosan ossze. Erre valo tekintettel en a kovetkezot tennem. Eloszor is megkerdeznem a csajt hogy tudott e rolam. Ha nem, akkor elkuldenem. Ha igen, akkor a hajanal fogva rangatnam ki es hajitanam ki a lakasbol. A ruhait csak kicsivel utana kapna meg. A paromhoz nem szolnek, ugy tennek mintha ott sem lenne. Osszepakolnek es elhagynam. Nem kizart hogy nem rugnam gyomron, pedig soha nem verekedtem, de a kerdezett szituacio szamomra gyomorforgato lenne es tul menne minden hataron, igy en is atlepnem az altalam normalisnak velt hatart.
2016. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy Brit tudós egyszer azt írta, hogy a legjobb reakció ilyenkor az lenne, ha te magad is csatlakoznál hozzájuk... Bár ha jól meg gondoljuk lehet benne valami...
2016. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso: ha erot vennek magamon es csatlakoznek, szerintem kinyirnam magam lelkileg es szexualisan is.
2016. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!