Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha arra mennétek haza, hogy a párotok épp megcsal titeket? Ráadásul pont a közös szobátokban.

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek.! Mert nyilván senki sem szállna be hármasozni.
2016. aug. 21. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Velem ez megtörtént, hamarabb jöttem haza munkából és nem hívtam fel. Megmondtam higgadtan hogy 1 óra múlva jövök, addig mindketten tűnjenek el, másnap délutánig pedig minden cuccát vigye haza.
2016. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem aztán olyan mindegy, hogy hol csal meg. Megcsal, tehát mehet isten hírével. Sarkon fordulnék közölném, hogy később jövök a cuccomért, akkor próbáljon meg épp nem dugni valakivel aztán onnan többet nem látna.
2016. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha itt történne a lakásomban, egyszerűen csak kinyitnám neki az ajtót, és hívnám az ajtós céget zárat cserélni.
2016. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
szóban közölném, hogy távozzanak az életemből örökre.
2016. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezt csak az tudná leírni, aki átélt már ilyet. Lehet mondani, hogy higgadtan kell kezelni, meg hogy nem láthatja rajtad azt a másik, hogy összetörsz mert akkor "nyert". De akkor, abban a szituációban, azzal a látvánnyal. Le a kalappal azok előtt, akik higgadtan tudják kezelni a helyzetet.
2016. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szépen, nyugodtan összeszedném a párom legszükségesebb dolgait (fogkefe, tusfürdő, egy váltás ruha), és a csaj kezébe nyomnám.

Jelenetet nem rendeznék, jobban fájna annál, hogy egy kis hisztivel/a cuccaiban okozott kárral/stb. levezethető legyen. Meg azért elég megalázó ez anélkül is.

A későbbiekben már csak a szakítás teendői miatt is beszélnünk kell (anyagiak, lakhatás, stb.), majd akkor beszélhetük erről is, de akkor, abban a pillanatban biztos nem.

2016. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy sorozatban volt hasonló jelenet. A megcsalt fél (nő) csak annyit mondott miután rájuk nyitott, hogy terhes. :D Az alkalmi partner magától lépet le, a férfit meg ő rakta ki. Persze való életben, nem hinném, hogy így sülne el a dolog.
2016. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

A pasinak levágnám a....

A csajon meg ugrálnék a tűsarkúmban amig a bele ki nem jön!

2016. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Volt ...

Meglepodtem majd elkezdtem rohogni

Szo nelkul leleptek mind a ketten

Majd egy ora volt mire lenyugodtam akkor osszeszedtem a cuccait es kitettem az ajto ele es irtam neki estig van ideje elvinni kulonben kulazhat ...

Masnap esett le akkor vegig bogtem a napo es este jol berugtam

2016. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Röhögtél? Az az ötlet meg honnan jött?


Egyébként megkérdezhetem, hogy mi volt a zavart magyarázkodása?

2016. aug. 21. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!